Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Gatavs interneta veikals

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Gatavs interneta veikals

Kompānijai Onetec ir pieredze izveidošanā, ieviešanā un interneta veikala darba uzsākšanā. Mēs esam sertificēti Bitrix24 sadarbības partneri, kas mums sniedz iespēju pārdot licences uz šo produktu, kā arī izstrādāt un ieviest mājaslapas platformā Bitrix24.

Komplekta piedāvājuma cena interneta veikala izveidei ir 3000 EUR (cena norādīta bez PVN).

Pakalpojuma sastāvs:
  • Mājas lapas izkārtojums, dizaina integrācija uz platformas, veidnes uzstādīšana klienta hostingā (vai OneTec hostingā).
  • Veidnes adaptācija (pašas veidnes atļauto izmaiņu robežās, bez programmēšanas).
  • Veidnes pārbaude un pielāgošana. Testa kataloga ielāde/pievienošana, cenas, preču īpašības. Darbs ar filtriem, preču atlikumiem.
  • Sākotnējā apmācība/palīdzība satura menedžerim darbā ar Bitrix (līdz 5 stundām).
  • Daudzvalodības pievienošana (vismaz 1 papildu valoda).
  • PayPal maksājumu pievienošanas iespēja.
  • Integrācija ar grāmatvedības sistēmu, kuras pamatā ir 1C programmas. Preču izkraušana, cenas, preču īpašības, akcijas piedāvājumi, pasūtījumu apmaiņas noformēšana. Vietnes veidne (pasūtītāja izvēle no gatavo veidņu kataloga)
  • Licence "1C-Bitrix: vietņu pārvaldība-bizness".
Uzņēmuma speciālisti ir gatavi tikties ar jums jebkurā jums ērtā formātā, lai detalizētāk demonstrētu 1C Bitrix licences iespējas, palīdzētu jums izlemt par veidni.
Ar mūsu darbiem Jūs varat iepazīties oficiālajā vietnē bitrix24.ru sadaļā "Partneri".
Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki