Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

1С:Mobilā tirdzniecība

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
1С:Mobilā tirdzniecība

Produkts “1C: Mobilā tirdzniecība” paredzēts mobilās tirdzniecības automatizācijai ar mobilo iekārtu (viedtālruņu, planšetdatoru) palīdzību, iOs un Android operētājsistēmās. Produkts ļauj automatizēt vairumtirdzniecības kompāniju un citu kompāniju, kuras izmanto uzskaites sistēmas uz “1C:Uzņēmums 8” platformas, piemēram, “1C:Tirdzniecības vadība 11”, “1C: ERP Uzņēmuma vadība 2.0”, dažādus darbības veidus.

Izmantojot produktu “1C:Mobilā tirdzniecība”, tirdzniecības pārstāvis saņem instrumentu, kurš palīdz viņam pildīt darbu efektīvāk – ar minimālām laika izmaksām un vismazāko starp-operāciju skaitu.

Preču pasūtījumu biznesa procesu salīdzināšana mobilajā tirdzniecībā variantos, izmantojot vai neizmantojot mobilās iekārtas.

 
Pasūtījumu vākšana un apstrāde preču piegādei 

Izmantojot produktu “1C:Mobilā tirdzniecība”, tirdzniecības pārstāvis noformē pasūtījumu preču piegādei mobilajā iekārtā, atrodoties tieši pie klienta un precizējot viņa vēlmes. Pēc noformēšanas pasūtījums tiek nosūtīts uz biroju attālināti, izmantojot iekārtas interneta pieslēgumu. Noformējot pasūtījumu tirdzniecības pārstāvis ņem vērā sekojošus aktuālus datus, kuri saņemti no biroja uzskaites sistēmas:

  • Preču atlikumi;

  • Preču cenas;

  • Atlaides precēm;

  • Informācija par klienta parādiem.

Darbs ar līgumiem

Produktā “1C:Mobilā tirdzniecība” ir iespēja noformēt dokumentus, ņemot vērā līgumu nosacījumus.

Daudznoliktavu uzskaite 

Izmantojot produktu “1C:Mobilā tirdzniecība”, tirdzniecības pārstāvis var strādāt ar aktuāliem datiem pēc atlikumiem visās savas kompānijas noliktavās un noformēt pasūtījumus, piesaistot pasūtījumu konkrētai noliktavai vai pat noliktavu sarakstam. Piemēram, šāds uzdevums ir aktuāls, kad jāņem vērā noliktavas attālums līdz klientam.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki