Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Biznesu automatizācija

Biznesa automatizācijas projektu realizācija, 1C programmas, 1C programmu iestatīšana atbilstoši Jūsu vajadzībām. Sniegsim pieredzē balstītas biznesa automatizācijas konsultācijas, kā arī uzskaites veikšanas un datu kārtošanas apmācības 1C programmās.

Interneta veikali

1C integrācija, maksājumu sistēmu pieslēgšana. Internetbankas, kredītkartes, PayPal un citi maksājumu veidi. Dizaina izstrāde, SEO pakalpojumi. Nodrošinām augstu datu aizsardzības un datu drošības līmeni, efektīvu preču piegādes vadību, e-pasta paziņojumu un SMS nosūtīšanu Jūsu klientiem.

IT pakalpojumi

''Help desk'', IT audits un IT konsultācijas, lokālu tīklu projektēšana un ierīkošana, montāža, informācijas un datu drošība, serveru infrastruktūras uzbūve, uzturēšana, apkalpošana, kā arī nestandarta risinājumi un atbalsts.

Hostings

Mūsu hostingu izvēlas un tas ir ideāli piemērots dažāda mēroga internetveikaliem, portāliem, on-line servisiem un citu pakalpojumu sniedzējiem, uz 1C-Bitrix satura vadības sistēmas un uz citām CMS veidotām lapām.

  Ar mūsu hostingu, salīdzinājumā ar citiem, iespējams iegūt lielāku ražīgumu.Power BI

Power BI – tas ir Microsoft uzņēmuma risinājums. Sistēma ļauj konsolidēt datus no dažādiem avotiem, izmantojot konektorus un izvietot uzbūvētos analītiskus paneļus Microsoft mākonī.


  Produkts ir paredzēts:

  • Visvienkāršākajiem projektiem, kuri tiek būvēti vienā datu avotā.
  • 1-5 lietotāju grupām.
  • Mazam un vidējam biznesam.
  • Ātrai uzdevumu realizācijai.
  • Izritināšanai mākonī.

Kāpēc POWER BI ir efektīvs instruments?

Izveidojiet interaktīvu datu vizualizēšanu un piešķiriet piekļuvi tiem jebkurā pasaules malā.
Novērsiet konfidenciālu datu izpaušanu, izmantojot servisu Microsoft Cloud App Security
Vienkārša integrācija ar EXCEL.

1C Noma

Piekļuve Jūsu virtuālajam darba galdam no jebkuras vietas 24/7. Virtuālie darba galdi aprīkoti ar Microsoft Windows operētājsistēmu un uzstādītu Microsoft Office Standarta pakalpojumu paku katram lietotājam.

Bitrix 24

Bitrix24 ir CRM sistēma, kas ļauj optimizēt biznesa procesus, pilnībā pārņemt kontroli pār komunikācijas, organizatorisko un projekta uzdevumu risinājumu, kā arī palielināt uzņēmuma vadības efektivitāti un darbinieku produktivitāti.

Tirdzniecības aprīkojums

Datu vākšanas termināli, kases sistēmas, svītrkodu printeri un skeneri, karšu lasītāji, termināļi, etiķešu printeri un to izejmateriāli. Etiķešu izgatavošana pēc pasūtījuma. Apmeklētāju kustību skaitītāji autostāvvietām, lielveikaliem un citiem mērķiem. Tirdzniecības un uzskaites veikšanas aprīkojuma pārdošana, piegāde, pieslēgšana, iestatīšana, uzturēšana, atbalsts un apkalpošana.

Mobilā automatizācija

Noliktavas uzskaites sistēmu automatizācija ar datu vākšanas terminālu palīdzību, tirdzniecības pārstāvju mobils darbs, noliktavu, veikalu, pamatlīdzekļu inventarizācija, preču pieņemšanas un nodošanas kontrole.