Attālināta biroja noma

Piekļuve Jūsu virtuālajam darba galdam no jebkuras vietas 24/7. Virtuālie darba galdi aprīkoti ar Microsoft Windows operētājsistēmu un uzstādītu Microsoft Office Standarta pakalpojumu paku katram lietotājam.

Biznesu automatizācija

Biznesa automatizācijas projektu realizācija, 1C programmas, 1C programmu iestatīšana atbilstoši Jūsu vajadzībām. Sniegsim pieredzē balstītas biznesa automatizācijas konsultācijas, kā arī uzskaites veikšanas un datu kārtošanas apmācības 1C programmās.

Hostings

Mūsu hostingu izvēlas un tas ir ideāli piemērots dažāda mēroga internetveikaliem, portāliem, on-line servisiem un citu pakalpojumu sniedzējiem, uz 1C-Bitrix satura vadības sistēmas un uz citām CMS veidotām lapām. Ar mūsu hostingu, salīdzinājumā ar citiem, iespējams iegūt lielāku ražīgumu.

Interneta veikali

1C integrācija, maksājumu sistēmu pieslēgšana. Internetbankas, kredītkartes, PayPal un citi maksājumu veidi. Dizaina izstrāde, SEO pakalpojumi. Nodrošinām augstu datu aizsardzības un datu drošības līmeni, efektīvu preču piegādes vadību, e-pasta paziņojumu un SMS nosūtīšanu Jūsu klientiem.

IT pakalpojumi

''Help desk'', IT audits un IT konsultācijas, lokālu tīklu projektēšana un ierīkošana, montāža, informācijas un datu drošība, serveru infrastruktūras uzbūve, uzturēšana, apkalpošana, kā arī nestandarta risinājumi un atbalsts.

Mobilā automatizācija

Noliktavas uzskaites sistēmu automatizācija ar datu vākšanas terminālu palīdzību, tirdzniecības pārstāvju mobils darbs, noliktavu, veikalu, pamatlīdzekļu inventarizācija, preču pieņemšanas un nodošanas kontrole.

Tirdzniecības aprīkojums

Datu vākšanas termināli, kases sistēmas, svītrkodu printeri un skeneri, karšu lasītāji, termināļi, etiķešu printeri un to izejmateriāli. Etiķešu izgatavošana pēc pasūtījuma. Apmeklētāju kustību skaitītāji autostāvvietām, lielveikaliem un citiem mērķiem. Tirdzniecības un uzskaites veikšanas aprīkojuma pārdošana, piegāde, pieslēgšana, iestatīšana, uzturēšana, atbalsts un apkalpošana.