Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Integrācija ar 1C

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Integrācija ar 1C

Biznesa kārtošana interneta tīklā ir mūsdienu tirdzniecības kompāniju konkurētspējas galvenais nosacījums!

Integrācija ar 1C-Bitrix: Tīmekļa vietnes vadība ar tirdzniecīas konfigurācijām 1C:Uzņēmums palīdz Jums atrisināt sekojošus uzdevumus:

  1. Preču publicēšana interneta veikala katalogā;
  2. Pasūtījumu nodošana tīmekļa vietnē uz 1C programmu tālākai apstrādei;
  3. Pasūtījumu apstrādes rezultātu/statusu un to izmaiņu nosūtīšana tīmekļa vietnē, lai Jūs varētu informēt savus klientus pēc iespējas automatizētāk un savlaicīgāk.

Dabiska integrācija

Iegādājoties 1C: Tirdzniecības vadību un 1C-Bitrix: Tīmekļa vietnes vadība, Jūs automātiski saņemat nepieciešamo funkciju komplektu, advancētākām darbībām ir iespējams uzlabot integrācijas funkciju komplektu, lejupielādējot un uzstādot bezmaksas moduli priekš 1C: Tirdzniecības vadība.

Plašs funkciju kopums

Mēs paredzējām daudzu interneta veikalu nākotnes, priekšā esošo uzdevumu automatizāciju, kā arī vairākus dažādus funkcionālu bloku darbības biznesa modeļus. Integrācijas moduļi satur daudzus iestatījumus, kas praktiski vienmēr ļauj pielāgoties Jūsu kompānijas biznesa procesiem, vajadzībām, specifikai.

Viegla iestatīšana

Integrācijas nodrošināšanai nav jābūt speciālām zināšanām programmēšanas vai web tehnoloģiju jomā. Iestatījumi ir vienkārši saprotami, katram lietotājam, kuram piemīt vispārējās darba iemaņas ar datoru un pamatzināšanas darbos ar 1C un 1C-Bitrix produktiem. 

Automātiska darba pieredze

Integrācijas funkciju kopums ļauj strādāt pilnībā nemanāmi, nepārslogojot darbiniekus ar ikdienas operācijām.

Jūs varat iestatīt automātisku abpusēju datu apmaiņu pēc saraksta, sistēma izpildīs uzdotās operācijas norādītajos laika intervālos. Administratoriem iespējams saņemt pārskatus par apmaiņas rezultātiem.

Drošība

          Nekādi tīmekļa vietnes drošības apdraudējumi nevar apdraudēt Jūsu datu drošību 1C

Tīmekļa vietne strādā ar attālinātu hostingu un tai nav piekļuves 1C sistēmai, tās datu bāzei. Tikai 1C glabājas informācija, kura ir nepieciešama darbam ar tīmekļa vietni: servera adrese un dati autentifikācijas izpildei. Tīmekļa vietnes izpratnē pieprasījums no 1C ir tipveida pieprasījums no lietotāja, kuru jāapstrādā atbilstoši viņa noteikumiem.

Ražīgums

Jūsu interneta veikals varēs strādāt ar milzīgu apmeklētāju skaitu.     


                  Tīmekļa vietne var izturēt jebkuru slodzi, vienlaicīgi tas neietekmē 1C ražīgumu            


1C slodze ir atkarīga tikai no datu apmaiņas iestatījumiem, ko veiks administrators: preču kataloga apjoms, attēlu un atribūtu klātbūtne un datu apmaiņas biežums. Resursu ietilpīgākā procedūra 1C ir liela skaita krājumu vienību sagatavošana izkraušanai. Bet sakarā ar mainīto pozīciju kontroles sistēmu katras maiņas sesijas laikā tiks izkrautas tikai tās preces, kurām ir mainīti dati. Bieži vien tās nav vienības vai desmitiem preču, un šāda noslodze ir pilnīgi neredzama.

Atvērts formāts un apmaiņas protokols

Integrācijas pamatā ir atvērtā komerciālās informācijas apmaiņas formāta CommerceML izmantošana.

Apmaiņas protokols ir detalizēti dokumentēts.Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki