Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Bāžu arhīva kopēšana

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Bāžu arhīva kopēšana

Piedāvājam izmantot mūsu pakalpojumu "Bāžu arhīva kopēšana". Pakalpojums nozīmē Jūsu darba 1C datu bāzu ikdienas kopēšanu uz Jūsu serveri, kā arī uz mūsu ārējo mediju. Jūsu serverī esošās informācijas nozaudēšanas vai sabojāšanas gadījumā kopijas vienmēr būs pie mums, un mēs varēsim tās jums atjaunot konkrētajā brīdī.

Kopēšana notiek automātiski vakarā, lai nenovērstu lietotāju uzmanību no darba.

Katru dienu saņemam atskaiti par saņemtajām datu bāzes kopijām. Attiecīgi, ja kāda iemesla dēļ kopēšana nenotika, mēs nekavējoties ķeramies pie šīs problēmas risinājuma. Kopijas tiek glabātas 30 dienas. Jūs varat pieprasīt no mums datu bāzes kopiju uz konkrētu datumu (30 dienu laikā).

Pakalpojuma izmaksas tiek aprēķinātas katram klientam individuāli. Tas ir atkarīgs no datu bāžu skaita, datu bāzes izmantošanas režīma (fails, SQL). Minimālā cena 5 eiro ar PVN.

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki