Uzrakstīt direktoram

X

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Darbs ONEtec

1С konsultants

Pienākumi
  • 1С konfigurācijas izpēte un atestācijas iziešana
  • Aktīvā dalība programmas adaptācijā latviski runājošiem lietotājiem
  • Klientu konsultēšana sakarā ar konfigurācijas izmantošanas jautājumiem
  • Lietotāju apmācība darbam programmā
Kvalifikācija
  • Augstākā vai speciālā izglītība ekonomikas, grāmatvedības vai finanšu jomā
  • Vēlme apgūt ko jaunu un nemitīgi attīstīties līdz ar uzņēmumu
  • Atbildība, prasme gramatiski pareizi formulēt savas domas
  • Laipna klientu apkalpošana un vēlme palīdzēt pat vissarežģītākajos jautājumos
  • Darba pieredze ar 1С programmām tiks uzskatīta par priekšrocību
1C programmētājs

Brīva vakance 1C programmētājam!

Pienākumi:
- Biznesa procesu sistēmu analīze un tehnisko uzdevumu izstrāde;

- Kļūdu paziņojumu pieņemšana un formalizēšana 1C konfigurācijās;

- Vēlmju pieņemšana un formulēšana, lai mainītu konfigurācijas;

- Ziņu saglabāšana / komentāru / vēlmju reģistri 1C konfigurācijām;

- Izstrādāt, īstenot, testēt, administrēt konfigurācijas 1C;

- 1C sistēmu un tirdzniecības iekārtu izstrāde / konfigurēšana.

Prasības:
- Vēlama darba pieredze līdzīgā amatā, vismaz 1,5 gadi;

- Izpratne par informācijas sistēmu veidošanas un uzturēšanas principiem;

- Obligāta pieredze programmatūras produktu izstrādē 1C platformā;

- Zināšanas par 1C produktiem, ''Tirdzniecības vadība'', ''Grāmatvedība'';

  Gaidīsim Jūsu pieteikumu! Sīkākai informācijai - sazinieties!

Pienākumi
  • Kvalitatīvu 1C programmēšanas pakalpojumu sniegšana
  • Biznesa procesu sistēmu analīze un tehnisko uzdevumu izstrāde
  • Kļūdu paziņojumu pieņemšana un formalizēšana 1C konfigurācijās
  • Vēlmju pieņemšana un formulēšana, lai mainītu konfigurācijas
  • Ziņu saglabāšana / komentāru / vēlmju reģistri 1C konfigurācijām
  • Izstrādāt, īstenot, testēt, administrēt konfigurācijas 1C
  • 1C sistēmu un tirdzniecības iekārtu izstrāde / konfigurēšana
  • Vēlama darba pieredze līdzīgā amatā, vismaz 1,5 gadi
  • Izpratne par informācijas sistēmu veidošanas un uzturēšanas principiem
  • Obligāta pieredze programmatūras produktu izstrādē 1C platformā
  • Zināšanas par 1C produktiem, ''Tirdzniecības vadība'', ''Grāmatvedība''