Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Lokālu tīklu izveide un montāža

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Lokālu tīklu izveide un montāža

Mūsu kompānija veic visus darbus ar lokāliem tīkliem. Mūsu speciālistiem ir lokālu tīklu izbūves pieredze gan pēc mūsu kompānijas sastādītajiem projektiem, gan arī pēc blakus organizāciju projektiem.

Sadarbojoties ar vadošajiem aktīva un pasīva tīkla aprīkojuma piegādātājiem mūsu kompānija veiksmīgi realizē jebkuras sarežģītības pakāpes projektus minimālos termiņos. Atkarībā no pasūtītāja vajadzībām mēs varam realizēt lokāla tīkla izbūves projektu vai arī pieslēgties darbam jebkurā tā posmā, kas var noderēt, ja kompānija, kura iesāka darbus, nespēja pabeigt tos termiņā vai darbu kvalitāte bija neapmierinoša. Kompānijām ar jau esošu lokālu tīklu mēs piedāvājam lokāla tīkla audita pakalpojumus, kura ietvaros varam pārbaudīt esošo lokālo tīklu uz atbilstību tendera dokumentācijai vai starptautiskajiem standartiem.

Neatkarīgi no projekta sarežģītības un tipa esam gatavi veikt lokāla tīkla izveidi lielā augstumā, ielās vai starp atsevišķām būvēm, gaisā vai pagrabstāvā. Būtībā varam apmierināt jebkuras vajadzības.

Nepieciešamības gadījumā mēs arī piemeklēsim un uzstādīsim aprīkojumu darbam sarežģītos apstākļos, piemēram, uz ielas, kur iekārta tiks pakļauta dažādiem faktoriem, tādiem kā ūdens, karstums, putekļi vai huligānisms, kā arī lielā augstumā. Pēc Jūsu vēlēšanās, pabeidzot darbus, mēs iesniegsim Jums pārskatu par tīkla vai jebkura tā segmenta kvalitāti. Šādu pārskatu var sagatavot ar dažādu detalizācijas līmeni, sākot ar līnijas fiziskas vienotības noteikšanu un beidzot ar daudzlīmeņu pārbaudi, atbilstību starptautiskajiem kvalitātes standartiem. Pārskatu var iesniegt gan elektroniskā, gan fiziskā, papīra formātā.

Veicot testēšanu mēs izmantojam vadošo pasaules zīmolu aprīkojumu.

Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu vairāk!

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki