Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Kases aparātu pieslēgšana 1C

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Kases aparātu pieslēgšana 1C

Onetec speciālisti ir izstrādājuši 2 tehnoloģijas kases aparātu un 1C programmas sinhronizēšanai. Kāpēc savienot kases aparātu ar 1C?

 • Kasierim nebūs manuāli kases aparātā jāievada prece, cena, atlaide un pēc tam tas jādara vēlreiz 1C.
 • Iespēja izvairīties no manuālās ievades kļūdām, kas izpaudīsies kā zaudēta peļņa vai ilgstoša klientu apkalpošana pie kases, kā rezultātā radīsies rindas un negatīvas atsauksmes no citiem klientiem.
 • Kases slēgšanas procesa vienkāršošana.

 • Par tehnoloģijām:

  Pieslēgšana caur makros

  Tehnoloģija pieņem, ka kasieris ievada čeku programmā 1C. Informācija par pircēju, preces nosaukums, cena, atlaide, PVN likme, uzkrātie punkti vai maksājums ar punktiem par pirkumu tiks aizpildīts pareizi, dati nebūs jāievada ar roku. Varat skenēt produktu, un dati tiks automātiski pārnesti. Pēc tam izvēlieties maksājuma veidu: skaidrā naudā vai ar karti. Tad nospiežam pogu uz kases un tiks izdrukāts čeks.

  Offline apmaiņa

  Sākotnējās apmaiņas laikā kasē tiek augšupielādēti visi dati par preču klāstu, cenu, PVN likmi, atlaidēm, dāvanu kartēm un akcijām. Pēc tam informācijas atjauninājums tiks automātiski augšupielādēts ar īpaši izveidotu ieplānotu uzdevumu.

  Visa pārdošanas informācija par dienu tiek augšupielādēta no kases uz 1C Mazumtirdzniecības pārskata dokumenta veidā.

  Strādājam ar sekojošu iekārtu modeļiem: CHD 3030, CHD 3050, CHD 5850, 3850, UVS Sento, rKeeper, TP POS, Brio.

  Ja Jums ir nepieciešama sīkāka informācija, kā pieslēgt savu kases aparātu vai izveidot apmaiņu ar grāmatvedības sistēmu, sazinieties ar mums pa tālruni +37126318795

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki