Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Bitrix 24 projekta īstenošana

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Bitrix 24 projekta īstenošana

Bitrix24 kastes versija ļauj izveidot sistēmu, kas ir pilnībā pielāgota jūsu biznesa vajadzībām. Kā likums, katram uzņēmumam ir savas unikālās vajadzības.

Varbūt jums ir sava unikāla struktūra vai biznesa procesi. kas ir jūsu panākumu noslēpums. Onetec speciālisti ir gatavi jums palīdzēt pielāgot jūsu CRM - sistēmu, ņemot vērā jūsu vērtības, vēlmes un uzdevumus. 

Tāpat kā ar jebkuru programmatūras produktu ieviešanu, gadījumā, ja nepieciešams no nulles pilnveidot vai uzrakstīt atsevišķu bloku, mēs iesakām izmantot projekta īstenošanas tehnoloģiju.p>

Projekta īstenošanas posmi:


 • Detalizēta tehniskā uzdevuma rakstīšana
 • Bitrix24 instalēšana serverī
 • TU aprakstīto jaunu vai esošo moduļu pilnveidošana
 • Projekta uzsākšana darbinieku pilotgrupai
 • Vēlmju apkopošana no pilotgrupas
 • Piekļuves jaunai funkcionalitātei atvēršana visiem darbiniekiem
 • Atbalsta līguma noslēgšana (pēc jūsu pieprasījuma pēc izvēles)
Kādus uzdevumus mēs iesakām veikt projekta īstenošanas ietvaros?
 • Protams, jebkurus integrācijas iestatījumus ar vietni, grāmatvedības sistēmu (1C piemēram), telefoniju, dažādiem “mesindžeriem” un sociālajiem tīkliem.
  Biznesa procesu uzstādījumus, kas vērsti uz pārdošanas apjoma palielināšanu, atbalsta personāla efektivitāti, klientu lojalitātes bāzes pārvaldīšanu.
 • Ja plānojat sistēmu izmantot kā korporatīvo portālu un efektīvu komandas vadības rīku (liela darbinieku skaita informēšanai, atvaļinājumu
  plānošanai un nodaļas vispārējo uzdevumu menedžēšanu), iesakām pievērst tam lielu uzmanību un, sastādot darba uzdevumus,
  iesaistiet savus dažādu amatu darbiniekus, lai izveidotu fokusa grupas.
 • Sinhronizācijas uzdevumus pasta klientiem, darbinieku un nodaļu kalendāriem, dokumentu rediģēšanai un citiem ar darba
  plūsmas organizēšanu saistītiem jautājumiem 10-20 cilvēku komandām.


Bitrix24 projekta īstenošanas izmaksas


Gan pamata, gan projekta realizācijas izmaksas sastāv no divām sastāvdaļām – Bitrix24 licences apmaksas un pašas ieviešanas izmaksām.
Pakalpojumu izmaksu novērtējums tiek veidots pēc detalizētas jautājumu, prasību izskatīšanas un darba uzdevuma sagatavošanas.

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki