Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Par mums


Uzņēmums OneTec tika dibināts 2007. gadā Rīgā. OneTec dinamiski attīstās, uzņēmumam ir statusi un sertifikāti, kas apstiprina augstu uzņēmuma darbinieku kompetenci 1С, Bitrix, mobilo izstrāžu un tirdzniecības aprīkojuma programmas produktu ieviešanas un uzturēšanas jomā. 

Savas pastāvēšanas laikā realizējām vairākus dažādu sarežģītības pakāpju projektus tādās uzņēmējdarbības jomās kā medicīna, pārtikas produktu mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība, HoReCa, nepārtikas preču tirdzniecība, komunikācijas, finanses. 

Mūsu klienti ir veiksmīgi uzņēmumi: tirdzniecības tīkli, rūpniecības uzņēmumi un valsts iestādes.

Mūsu darbinieki ir atbildīgi savas jomas profesionāļi, kas nav vienaldzīgi pret savu klientu uzdevumiem! Mēs nemitīgi attīstāmies un apgūstam kaut ko jaunu, lai sagatavotos jebkurām prasībām no pasūtītāja puses.


Skaitļos

Aktīvie Klienti

Instalētas programmas

Vidējais dienā apstrādāto klientu pieprasījumu skaits