Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Iepirkumu plānošana, izmantojot pasūtījuma punkta analīzi

Efektīva krājumu pārvaldība ir galvenais veiksmīgas darbības faktors jebkuram uzņēmumam, kas nodarbojas ar preču pārdošanu un ražošanu. Viena no metodēm, kas ļauj optimizēt iepirkumu un krājumu pārvaldības procesus, ir pasūtījuma punkta analīzes izmantošana. Šajā rakstā apskatīsim, kā pasūtījuma punkta vērtību iestatīšana palīdz noteikt un fiksēt optimālo preču daudzumu, ko pasūtīt no piegādātāja, kā arī, kā šī procesa automatizācija veicina precīzāku un savlaicīgāku iepirkumu izpildi. Skatīt vairāk...

Šajā rakstā Jūs uzzināsiet, kā iestatīt un izmantot mehānismu darbā ar piegādātāja līzingiem, ieskaitot nepieciešamo globālo iestatījumu aktivizāciju, līgumu veidošanu un aizpildīšanu, kā arī ikmēneša maksājumu noformēšanu un apstrādi.