Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Elektronisko svaru pieslēgšana 1C

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Elektronisko svaru pieslēgšana 1C

Svari – ierīce ķermeņa svara noteikšanai, ko cilvēki izmanto jau daudzus gadsimtus. No sviras svariem un ciparu svariem,  esam nonākuši pie elektroniskajiem svariem.

Viņiem ir daudz priekšrocību:

  • Precīzāki rādījumi,
  • Kompaktums un mobilitāte,
  • Spēja pārsūtīt datus uz grāmatvedības sistēmām.

OneTec speciālisti ir izstrādājuši unikālu draiveri, kas ļauj dažādos veidos savienot dažādu zīmolu svarus ar 1C. Šobrīd ir veiksmīgi ieviesta integrācija ar sekojošu zīmolu svariem: CHD ACOM PC-100, CAS Newton NT-200S, Romasas PBS, Shinko DJ-300E, BCM-300L slodzes devējs. Svarus var pieslēgt caur COM savienotājiem ar vadu, wi-fi tīklu un caur USB kabeli.

Nenoliedzamas priekšrocības, ko iegūsiet pēc svaru pievienošanas 1C:
  • Manuālās ievades kļūdu rašanās samazināšana līdz minimumam
  • Ievērojams laika ietaupījums, kad noliktavas darbiniekiem svēršanas process aizņem lielāko dienas daļu (piemēram, preču saņemšana/nosūtīšana lielos rūpniecības uzņēmumos)
  • Neatkarīgi no tā, kur ir uzstādīti svari, dati sistēmā nonāks uzreiz, un šim nolūkam Jums nav jāatrodas to tuvumā. Pateicoties tam, pieņemto preču izlikšana noliktavā notiek ātrāk.

Ja strādājat ar cita zīmola svariem un vēlaties izveidot integrāciju ar 1C grāmatvedības sistēmu, zvaniet vai rakstiet mums, mēs izskatīsim iespēju izveidot informācijas apmaiņu.

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki