Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

BI pārdošanām

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
BI pārdošanām

BI ļauj sekot līdzi rādītājiem un savlaicīgi atklāt novirzes.

Risinājums ļauj:

  • Analizēt tirgu: veidot preparātu grupu reitingus tirdzniecības pārstāvjiem, darbs ar Bostonas matricu un Meko analīzi, darbs ar plānotiem un faktiskiem pārdošanas rādītājiem, prognožu veidošana, pārskati, pamatojoties uz iepriekšējiem noviržu periodiem.
  • Pārdošanu atslēgas rādītāju analīze Mazumtirdzniecībai: kādu rādītāju griezumā var būvēt: pārdošanu apjomu, starpību, vidējo čeku, pārdošanu daudzumu, pārdoto preču daudzumu, pārdošanu dinamiku saskaņā ar periodiem, pārdošanas par kvadrātmetru, pārdošanas no plaukta, pasūtījumus, partneru atlaides, atlaides galapatērētājiem, atlaižu anomālijas.
  • Rentabilitātes analīze: saskaņā ar precēm, zīmoliem, preču grupām, veikaliem/tirdzniecības objektiem, reģioniem, tirdzniecības pārstāvjiem.
  • Darba analīze ar piegādātājiem: optimizācija, noviržu un atšķirību analīze.
  • ABC-XYZ analīze, darbs ar ģeogrāfiju: situācijas izmaiņas monitorings, balstoties uz pārdošanām/maržu par periodiem.
  • RFM un FMR analīze: saskaņā ar precēm un grupām, veikaliem/tirdzniecības objektiem, darbs ar Bostonas matricu, Meko analīzi, trendanalīze un trendu veidošana.

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki