Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Drošība

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Drošība

Drošības nodrošināšanas kompleksais uzdevums prasa dažādu pasākumu pielietošanu, gan tehnisku, gan administratīvu. Galvenie no tiem uzskaitīti zemāk.

Ārējie draudi.

Pretošanās ārējiem draudiem pamatā ar tehniskiem līdzekļiem: pret uzbrukumiem caur internetu, hakeru un vīrusu uzbrukumiem aizsargā starptīkla ekrāns (firewall) un uzbrukumu atklāšanas līdzekļi, pret nesankcionētiem sūtījumiem (surogātpastu) – pasta filtri. Pret datu pārtveršanu – aizsargāti savienojumi.

Mēs veicam mūsu klientu un mūsu pašu tīkla drošības regulāru automātisku un manuālu monitoringu.

Iekšējie draudi.

Pirmkārt tiek nodrošināta aizsardzība pret kompānijas darbinieku, kā arī trešo personu nesakcionētu piekļuvi konfidenciālai informācijai. Bez tam, audita un uzskaites līdzekļi arī nodrošina kontroli pār nelietderīgu izmantošanu, piemēram, sērfošanu internetā darba laikā.

Informācijas nozaudēšanas riski.

Lietotāju nekorektas darbības, aprīkojuma darbnespēja, dažādi apstākļi var novest pie informācijas nozaudēšanu. Kompānijas IT dienesta uzdevums ir regulāri saglabāt vitāli svarīgas informācijas kopijas un pēc iespējas ātrāk atjaunot šāda veida informāciju pēc incidentiem.

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki