Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Wi-Fi PRO draiveris

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Wi-Fi PRO draiveris

Priekšrocības salīdzinājumā ar RDP vai Citrix ICA izmantošanu

1.   Nav saiknes norāvumu
Mobile SMARTS
ar DVR, ko izmanto noliktavas operāciju automatizācijai – tā ir patstāvīga programma. Tai nav nepieciešama nepārtraukta saikne ar tīklu. Ja tīkls nokrita, tiešie pieprasījumi 1C beidzas ar draudzīgu kļūdu “Kļūda piekļuvē 1C: Atkārtot/Atcelt?”.

2.   Pareiza integrācija ar skaneri
Skaneri ieslēdz tikai tajās vietās, kur gaidāma skenēšana. Preces svītrkoda nodošana vienmēr notiek vienoti, nevis ar atsevišķiem simboliem, trūkst iekavējumu. Ja 1C “nokarājas”, apstrādājot dažus skenus, programma datu vākšanas terminālī, kurš paredzēts noliktavas automatizācijai, gaida apstrādes beigas pirms ieslēgt skaneri nākamai skenēšanai un nesūta preču svītrkodus tukšumā.

3.   Skaņas ziņojumi
Mobile SMARTS
ar DVR ir iespēja veidot skaņas ziņojumus. Piemēram, kļūdaini noskenējot preces svītrkodu, lietotāja uzmanība uzreiz tiks piesaistīta ar skaļu skaņas brīdinājumu.

4.   Mobilā druka
Mobile SMARTS
ar DVR, ko izmanto noliktavas operāciju automatizācijai, prot drukāt pa tiešo no mobilajiem Wi-Fi un Bluetooth printeriem.

5.   Darbs pēc GPRS/EDGE. 
Mobile SMARTS
nesūta šurpu-turpu ekrānu attēlus, bet apmainās ar terminālu ar konkrētiem saspiestiem datiem – uzziņām, preču svītrkodiem, 1C metožu izsaukuma rezultātiem. Pateicoties tam darba trafiks tīklā ar Mobile SMARTS ir pavisam neliels un ļauj strādāt ar on-line pieslēgumu 1C par mobilajos tīklos.

Priekšrocības salīdzinājumā ar kabatas datoriem paredzētā paplašinājuma izmantošanu

1.   Tiešais pieslēgums 1C, nav nepieciešams izkraut un sinhronizēt bāzes.
Mobile SMARTS ar DVR saņem tiešu piekļuvi 1C bāzē caur OLE konektoru. Vienlaicīgi 1C apstrāde var uzzināt, kurš tieši datu vākšanas termināls, kuru izmanto noliktavas automatizācijai, veic izsaukumu.

2.   Pareiza integrācija ar skaneri. 
Skaneris tiek ieslēgts tikai tajās vietās, kur gaidāma skenēšana. Nolasīto preces svītrkodu var uzteiz nodot vajadzīgajā 1C apstrādes bāzē (kā tas ir realizēts atlikumu un cenyu pārbaudes operācijās).

Draivera funkcionālie raksturojumi

Nepieciešamība ieviest izmaiņas 1C konfigurācijā:

Atbalstāmās operācijas: Tirdzniecība pēc paraugiem (preces atlaišanas operācijas ietvaros), lai veidotu pircēju pasūtījumus taisni tirdzniecības zālē, noliktavā, izstādē utt. Pārdevējs – konsultants var redzēt pašus aktuālākos atlikumus un cenas pēc jebkuras pozīcijas, salasīt klientam pasūtījumu un pat automātiski izdrukāt rēķinu pēc komandas taisni no datu vākšanas termināla!

Priekš “1C:Uzņēmums8“

Pircēja pasūtījums, 
Tirdzniecība pēc paraugiem,rēķinu druka, 
Preču un pakalpojumu realizācija, 
Preču atgriešana no pircēja, 
Pasūtījumi piegādātājiem, 
Preču un pakalpojumu ienākšanas, 
Preču atgriešana ar piegādātājiem, 
Preču un pakalpojumu ienākšana NTP, 
Preču pārvērtēšana mazumtirdzniecībā, 
Ienākošie un izejošie orderi, 
Preču un pakalpojumu pārvietojumi, 
Preču un pakalpojumu inventarizācija, 
Preču norīkošana, 
Preču norakstīšana, 
Preču svītrkodu pievienošnaDVT, 
+ daži citi

Priekš “1C:Uzņēmums7.7“

Piegādes pieteikums (viss Svītrkodu vākšanas veidā)), 
Pieteikums noliktavai, 
Pirkumu un pārdošanu grāmatas veidošana, 
PMV ienākšana, 
Ienākšana mazumtirdzniecībā, 
Inventarizācija pēc noliktavas, 
Atlikumu ievadīšana, 
Pārvērtēšana, 
+ jebkuri citi, kur ir nomenklatūra, skaits, mērvienība

Dokumentu/uzdevumu izkraušana radio terminālī:

Automātiskai apmaiņai ar dokumentiem nepieciešams

 automātiskas iekraušanas/izkraušanas modulis

Preču uz svara, raksturojumu, sēriju, sērijas numuru atbalsts:

Attālināta (RDP) piekļuve 1С:

Nav nepieciešama! Viss on-line caur datu vākšanas

termināliem.

Uzziņu grāmatas atbalstāmie apjomi:

Jebkuri! Visa nomenklatūra tiek ņemta on-line no 1C

datu bāzes.

Daudz dokumentu vienā terminālī:

Kolektīvs darbs ar dokumentiem

Kopīgam darbam ar dokumentiem nepieciešams

kolektīva darba modulis.

Pateicoties platformas Mobile SMARTS 2008 izmantošanai, kopā ar draiveri tiek piegādāta mobilo operāciju izstrādes vide, kura ļauj mainīt dokumentu apstrādes loģisku un DVT interfeisu, kā arī izstrādāt jaunas operācijas.

Draiveri aizsargā programmas licence, kura tiek izsniegta atsevišķi katram terminālim atbilstoši tā unikālam kodam, kuru atgriež draivera apstrāde (skat. termināla koda saņemšanas dokumentācijas sadaļu).


Adreses glabāšana

«1С:Uzņēmums «1С:Uzņēmums 7.7»

Kopā ar katru draiveri tiek piegādāts bezmaksas konfigurators (mobilo operāciju izstrādes vide), kurš ļauj mainīt dokumentu apstrādes loģiku un DVT interfeisu, kā arī izstrādāt jaunas operācijas.

Sīkāk

Attālināts darbs

Darbam ar DVT, kurš nav pieslēgts tam konkrētam datoram, kurā darbojas 1C, draivera pavadversijā paredzēta speciāla sinhronizācijas utilīta, kura kopē failus no DVT uz datoru ar 1C un otrādi. Draivera bezvadu versijās kopumā notiek taisni caur internetu, pieslēdzot Wi-Fi vai lokāli caur cradle (ievietojot cradle DVT sāk redzēt tīklu).Mobilā pārvērtēšana

Jebkura draivera standartā piegādē pieejami vairāki mobilās pārvērtēšanas organizēšanas veidi, ieskaitot drukāšana ar mobiliem printeriem..

Sīkāk

Dokumentu automātiska augšupielāde un lejupielāde

«1С:Uzņēmums   «1С:Uzņēmums 7.7»

Var pašiem iestatīt atlasi darbam ar DVT un jebkuru noliktavas 1C dokumentu automātisku lejupielādi/augšupielādi/aizpildīšanu!

SīkākKolektīvs darbs ar dokumentiem

Vienlaicīgs darbs vairākos DVT ar vienu dokumentu Mobile SMARTS.

Sīkāk


Sērijas numuri

Sērijas numuri. Grāmatošana pieņemot un atkraušana saskaņā ar preču sērijas numuriem, pēc kuriem 1C bāzē tiek kārtota sēriju uzskaite. 
Sīkāk
Viss tiek konfigurēts

Kopā ar katru draiveri tiek piegādāts bezmaksas konfigurators (mobilo operāciju izstrādes vide), kurš ļauj mainīt dokumentu apstrādes loģiju un DVT lietotāju interfeisu, kā arī izstrādāt jaunas operācijas.
Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki