Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

WEB lapu izstrāde

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
WEB lapu izstrāde

Jūsu vietne ir unikāls produkts, kas atspoguļo Jūsu uzņēmuma "raksturu". Pirmkārt, tas darbojas visu diennakti un ir pieejams Jūsu potenciālajiem klientiem jebkurā laikā. Pareizi izveidota mājas lapa (bez tehniskām kļūdām, ar interesantu dizainu, unikālu saturu) kļūs par Jūsu uzņēmuma neatņemamu sastāvdaļu un nesīs Jums ienākumus un zīmola atpazīstamību.

Kompānija Onetec vairāk nekā 10 gadus strādā pie dažādu vietņu izveides projektiem. Vietne - vizītkarte, landing page, tiešsaistes veikali.

Vietne "vizītkarte" ir vizītkarte interneta vidē. Publicējiet informāciju par sevi, savu produktu un kopīgojiet kontaktpersonas. Vizītkaršu vietne palielinās Jūsu klientu lojalitāti. Tā būs uzņēmuma uzticamības zīme. Krāsains, modes tendencēm atbilstošs dizains kļūs par pievilcīgu Jūsu uzņēmuma detaļu.

Landing page ir vienas lapas vietne, kas ļauj potenciālajam klientam redzēt visu viņu interesējošo informāciju, nepārlūkojot lapas, bet vienkārši ritinot vietni. Landing page ļauj ievietot tādus svarīgus blokus kā: klientu atsauksmes, Jūsu darbu portfolio, potenciālo pirkuma veidlapu. Šāda veidlapa ļaus klientam atstāt atzvanīšanas pieprasījumu. Landing page ir svarīgs interneta mārketinga instruments. To var reklamēt meklētājprogrammās un izsekot klikšķu skaitam uz to, atstātjo pieteikumu skaitu.

Tiešsaistes veikals ir vietne, kas var sastāvēt no vairākām lapām, kurās ir pircēja "grozs", iespēja samaksāt par precēm/pakalpojumiem, ko Jūsu organizācija pārdod/sniedz. Šādas vietnes parasti var kļūt par vadošo pārdošanas kanālu.

Mūsu darba pamatprincips – individuāla pieeja katram! Piedāvājam oriģinālu ideju izstrādi, atjautīgus un mūsdienīgus dizains. Pie mums ir paši mūsdienīgākie programmēšanas risinājumi IT tirgū. Profesionālākā līmeņa pieeja tīmekļa vietņu izstrādē, sākot ar plānošanu un projektēšanu, beidzot ar reklāmas kampaņu vadīšanu. Saviem klientiem nodrošinām noteikto uzdevumu risināšanas maksimālo efektivitāti.

Pieredze ļauj mums nodalīt darba posmus tīmekļa vietnes izstrādes laikā:

Sagatavošanas posms:
 • Projekta mērķu noteikšana, informācijas vākšana, nākamās tīmekļa vietnes biznesa modeļa uzbūves noteikšana. Vēlams, lai būtu nepieciešamie sākotnējie dati, tādi kā auditorijas, kuru vēlaties piesaistīt, vīzija par to, ko vēlaties savai mērķa auditorijai piedāvāt, Jūsu firmas stila elementi (ja ir, bet, ja nav – mēs varam radīt arī tos), saites tām tīmekļa vietnēm, kuras Jums pašiem patīk gan no uzbūves, gan vizuālā viedokļa u.tml. Iespējams, jums jau ir vietne, taču neesat apmierināts ar tās dizainu vai efektivitāti. Pamatojoties uz iegūtajiem datiem, vienosimies un izstrādāsim tīmekļa vietnes konceptu, sagatavosim tehniskos uzdevums, saskaņosim nepieciešamo budžetu un parakstīsim līgumu, kurš Jums dos garantiju, ka visi darbi tiks veikti atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem.
Tehniskais izpildījums:
 • Tiek veidots tīmekļa vietnes dizains skiču veidā,skices piedāvājam apstiprināšanai.
 • Atbilstoši apstiprinātajam un skicēm tiek izstrādāti tīmekļa vietnes šabloni, tās programmēšanas daļa, interaktīvie servisi un datu bāzes.
 • Tīmekļa vietnes darba modelī ievieš saturu, apstrādā un sagatavo publicēšanai attēlus un tekstus. Nepieciešamības gadījumā tiek veikta tīmekļa vietnes satura un struktūras optimizēšana.
 • Visi sagatavotie materiāli tiek pārnesti uz tīmekļa vietni. Jebkurā brīdī klients var kontrolēt darbu izpildes gaitu, ielogojoties tam speciāli radītā vietnē.
Publicēšana internetā:
 • Gatavā tīmekļa vietne tiek palaista testa ekspluatācijā, pārnesta uz darba serveri ar izvēlētu hostingu.
 • Pasūtītāja personālu apmāca darbam ar tīmekļa vietnes vadības sistēmu, pēc kā projekts tiek laists ekspluatācijā.
Mājas lapas uzturēšana:
 • Vietnes tehniskais atbalsts.
 • Konsultācijas, papildus pielāgošana, funkcionalitātes uzlabošana.
 • Mājas lapas hostings, vietas noma mājas lapai uz Onetec serveriem.
 • Vietnes drošības atbalsts, aizsardzība pret kiberuzbrukumiem.
Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki