Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

WEB lapu izstrāde

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
WEB lapu izstrāde
Mūsu darba pamatprincips – individuāla pieeja katram! Piedāvājam oriģinālu ideju izstrādi, atjautīgus un mūsdienīgus dizains. Pie mums ir paši mūsdienīgākie programmēšanas risinājumi IT tirgū. Profesionālākā līmeņa pieeja tīmekļa vietņu izstrādē, sākot ar plānošanu un projektēšanu, beidzot ar reklāmas kampaņu vadīšanu. Saviem klientiem nodrošinām noteikto uzdevumu risināšanas maksimālo efektivitāti. 

Pieredze ļauj mums nodalīt darba posmus tīmekļa vietnes izstrādes laikā:  

Sagatavošanas posms:
  • Projekta mērķu noteikšana, informācijas vākšana, nākamās tīmekļa vietnes biznesa modeļa uzbūves noteikšana. Vēlams, lai būtu nepieciešamie sākotnējie dati, tādi kā auditorijas, kuru vēlaties piesaistīt, vīzija par to, ko vēlaties savai mērķa auditorijai piedāvāt, Jūsu firmas stila elementi (ja ir, bet, ja nav – mēs varam radīt arī tos), saites tām tīmekļa vietnēm, kuras Jums pašiem patīk gan no uzbūves, gan vizuālā viedokļa u.tml. Pamatojoties uz iegūtajiem datiem, vienosimies un izstrādāsim tīmekļa vietnes konceptu, sagatavosim tehniskos uzdevums, saskaņosim nepieciešamo budžetu un parakstīsim līgumu, kurš Jums dos garantiju, ka visi darbi tiks veikti atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem.

Tehniskais izpildījums:
  • Tiek veidots tīmekļa vietnes dizains skiču veidā,skices piedāvājam apstiprināšanai.
  • Atbilstoši apstiprinātajam un skicēm tiek izstrādāti tīmekļa vietnes šabloni, tās programmēšanas daļa, interaktīvie servisi un datu bāzes.
  • Tīmekļa vietnes darba modelī ievieš saturu, apstrādā un sagatavo publicēšanai attēlus un tekstus. Nepieciešamības gadījumā tiek veikta tīmekļa vietnes satura un struktūras optimizēšana.
  • Visi sagatavotie materiāli tiek pārnesti uz tīmekļa vietni. Jebkurā brīdī klients var kontrolēt darbu izpildes gaitu, ielogojoties tam speciāli radītā vietnē.


Publicēšana internetā: 

  • Gatavā tīmekļa vietne tiek palaista testa ekspluatācijā, pārnesta uz darba serveri ar izvēlētu hostingu. Pasūtītāja personālu apmāca darbam ar tīmekļa vietnes vadības sistēmu, pēc kā projekts tiek laists ekspluatācijā.
Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki