Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Sertifikāti no kompānijas Bitrix

Visu interneta projektu izstrādi mēs kārtojam uz mūsu partnera – kompānijas Bitrix – produktu pamata. Mēs rūpīgi sekojam līdzi interneta projektu realizācijas kvalitātei, un kā apliecinājumu tam esam saņēmuši sekojošu sertifikātus.

Kompetence “Integrācija ar 1C”

Šī kompetence tiek piešķirta partneriem, kuri ir realizējuši vairākus veiksmīgus interneta projektus, ietverot tajos integrāciju vai mijiedarbību ar kompānijas 1C programmēšanas produktiem.

Kompetence apliecina spēju nodrošināt veiksmīgu dažādu tīmekļa risinājumu (veikalu, tiešsaistes veikalu, b2b-sistēmu) integrēšanu.

Kompetence pierāda, ka kompānijai ONEtec ir pieredze dažādu tīmekļa risinājumu savienošanā ar dažādām iekšējo resursu plānošanas sistēmām (ERP), tirdzniecības un citām uzņēmumu informācijas sistēmām.


Bitrix sertificēts partneris

Šis statuss apliecina, ka ONEtec ir ilggadēja pieredze veikmsīgu tīmekļa projektu izstrādē. ONEtec saviem klientiem sniedz profesionālus pakalpojumus vietņu izstrādes un uzturēšanas jomā.

Sertificēta partnera statuss pierāda, ka ONEtec darbinieki izgājuši mācību kursus produktu izmantošanā, integrēšanā un jaunu produktu izstrādē.

Sertifikāti apliecina, ka ONEtec ir liels veiksmīgi realizēto projektu skaits, kuru pamatā tiek izmantoti 1C-Bitrix produkti.


Sertifikāti no kompānijas 1С

Kompānija 1С ir mūsu galvenais partneris, un mūsu savstarpēji izdevīgu sadarbību un uzticību apliecina sertifikāti.

Sertificēts servisa Programmatūras noma partneris.

Šis Sertifikāts piešķir tiesības uzņēmumam „One Technologies” nodot pagaidu lietošanā programmas "1С Uzņēmums 8" tehnoloģiskajā platformā


1С franšīzes ņēmējs

1С sertifikāts: Apliecinājums tam, ka kompānija ONEtec ir firmas 1C oficiāls partneris.

Apliecinājums, ka ONEtec ir 1C: franšīzes turētājs. Apliecinājums, ka esam sertificēti biznesa risinājumu sniegšanā 1C: uzņēmums un 1C: franšīzes ietvaros.


ONEtec saņem Ražošanas kompetences centra statusu

Kompānija ONEtec saņēma 1C Ražošanas kompetences centra statusu!

Kompānijai ONEtec tagad ir pilnas tiesības ieviest, kā arī papildināt programmēšanas produktus, kuri nodrošina ražošanas uzņēmumu pilnīgu automatizāciju.

Mūsu kompānijai ir visas kompetences, lai sniegtu klientiem pilnīgu un kvalitatīvu nepieciešamo pakalpojumu kompleksu.

Esam oficiāli tiesīgi sniegt konsultācijas uzņēmuma vadības jomā, kuru pamatā ir analoģisku uzdevumu risināšanas pieredze vairākos ražošanas uzņēmumos.