Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Collocation

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Collocation

Colocation jeb collocation pakalpojumi – klienta serveru izvietošana specializētā tehnoloģiskā laukumā, kurš izvietots Rīgā, ar normālai funkcionēšanai nepieciešamu klimatisku parametru atbalstu, nepārtrauktas elektroapgādes sistēmu un sakaru kanālu daudzlīmeņu rezervāciju.

Mūsu datu centrā,  tiek nodrošināti optimāli apstākļi aprīkojuma darbam: tiek izmantotas sertificētas statnes kabeļu organizācijas sistēmām; rezerves barošana tiek nodrošināta ar divu nepārtrauktas barošanas avotu palīdzību, kā arī dīzeļģeneratora iekārtas palīdzību; mašīnu zāle aprīkota ar kondicionētājiem un papildus rezerves dzesēšanas sistēmu. Aprīkojuma drošību nodrošina ugunsdzēšanas gāzes sistēma. Viss šis nodrošina stabilu aprīkojuma darbu un būtiski pagarina tā ekspluatācijas mūžu.

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki