Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Misija

- sasniegt augstāko iespējamo vadības procesu automatizācijas līmeni, lai cilvēkiem būtu iespēja veltīt savu laiku tikai radošiem un patīkamiem darbiem.

Mūsu sauklis

“Automatizējam visu, izņemot radošumu!”

Galvenas vērtības

Interfeiss

Lietotāja saskarsne jeb labs interfeiss ir būtisks nosacījums programmu ieviešanā. Tam jānodrošina maksimāli ērtu, ātru un nekļūdīgu informācijas ievadi un analīzi.

Ātrums

Tiecamies nodrošināt operatīvas konsultācijas. Nekavējoties palīdzēsim novērst Jūsu biznesa darbības traucējumus, lai Jūs varētu fokusēties un veltīt laiku būtiskajam.

Pamatīga pieeja

Pētām mūsu klientu uzņēmējdarbību, biznesa darbības procesus un struktūru. Piedāvājam efektīvāko sistēmu, kas ar minimālām izmaksām ļauj iegūt padziļinātus analītiskus pārskatus.

Atklātība

Nebaidāmies būt atvērta kompānija. Galvenie mūsu principi ir maksimāla caurspīdība un mūsu visu darbību izpratne.

Drošība

Mēs tiecamies sniegt pašus drošākos risinājumus. Drošība mums nozīmē konfidencialitāti, integritāti, informācijas pieejamību.

Atbildība

Uzņemamies pilnu atbildību par mūsu darba kvalitāti un rezultātu. Mums ir svarīgi, lai mūsu ieviestās sistēmas funkcionētu saskaņā ar Jūsu vajadzībām. Mēs palīdzēsim Jums augt un attīstīties.

Elastība

Gatavi ierosinājumiem un gatavi pielāgoties klienta prasībām un ritmam. Vienmērmeklējam optimālākos risinājumus.

Ilgtermiņa attiecības

Patiesi labas attiecības ar klientiem un partneriem - panākumu pamats. Mēs tiecamies veidot ilgstošas attiecības, kuras balstītas cieņā un savstarpēji izdevīgā sadarbībā.

Inovācijas

Izmantojam inovatīvākos risinājumus IT un projektu vadības tehnoloģiju jomās. Tiecamies piedāvāt jaunākos tehnoloģiskos risinājumus biznesu vadības procesu automatizācijai.