Interneta veikali

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Interneta veikali

Interneta veikals – interneta veikala izveidi mēs iesakām firmām, kuras nolēmušas darboties arī i-netā. Tā kā galvenais uzdevums tirdzniecībā ir produkcijas realizācija – pateicoties on-line veikala izveidei tiek atvērts papildus kanāls, kurš var kalpot par vienu no galvenajiem ienākumu avotiem.

Interneta veikala priekšrocības pārdevējam ir acīmredzamas: tas spēj nest Jums automatizējamu peļņu. Pircēja priekšrocības: sīki apraksti, zemākas cenas kā veikalos, piegāde, informācija par preču esamību noliktavā, iegādes ērtība un jauna iepirkšanās pieredze.

No pirmā acu skatiena interneta veikala izveide maz ar ko atšķiras no parastas tīmekļa vietnes izveides. Tomēr tas ir sarežģītāks uzdevums, jo tam seko virkne ar specifiskām prasībām sistēmas uzbūvē: rūpīgi jāpārdomā navigācijas sistēma,preču katalogs, servisa funkcijas (salīdzināšana, alternatīva navigācija, ērta pasūtījumu sistēma – pircēja grozs u.tml., vēlmju grozs, saraksts jeb ''wishlists''.


Elektronisku veikalu izveidē mūsu kompānijai ir vislielākā veiksmīga darba pieredze tirgū. Pirmkārt, pateicoties mūsu pašu izstrādēm – satura vadības sistēmai, kura veidota, maksimāli ievērojot interneta veikalu lietotāju vajadzības, pircēju uzvedību internetā un citus tirdzniecību ietekmējošus faktorus.

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki