Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

BI ražošanai

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
BI ražošanai

Analizējot finanšu aktivitāti, sekojot darba kvalitātei ar pasūtījumiem, iepirkumiem un nodrošinot ražotni ar resursiem un materiāliem, POWER BI var sniegt nozīmīgu palīdzību.

Risinājums ļauj:

  • Ražotnes analīze: ražotnes ražošanas pašizmaksas aprēķins, pašizmaksas modelēšana atkarībā no dažādiem faktoriem, ražošanas jaudu augšupielādes dinamikas.
  • Kļūmju rašanās punktu atklāšana: savlaicīgi redzēt pārrāvuma punktus ražošanas procesos. Ražošanas disciplīnas analīze un „problemātiska posma” meklēšana.
  • Kvalitātes analīze: pasūtījumu atcelšanas un to rašanās iemeslu analīze, detalizēts brāķu un ražošanas zaudējumu apskats. Tas ir it īpaši aktuāli, ja uzņēmums nodarbojas ar ražošanu, kā rezultātā rodas atkritumi, iespējams, Jums būtu iespēja piepelnīties, pārstrādājot tos.
  • Ražošanas plāna veikšanas analīze: plānotais/faktiskais ceha, apakšvienību un perioda griezumā.
  • Pasūtījumu un ražošanas skaita dinamika. Plāna vizualizēšana gatavās produkcijas izlaidei katram ceham atsevišķi vairāku virzienu ražošanas ietvaros.

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki