Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Abonentu un līgumu nodaļas programmas ieviešana kompānijā "TELENET"

Kompānija TELENET strādā telekomunikāciju tirgū kopš 2001 gada.

Šobrīd kompānija ir viens no vadošajiem interneta provaideriem Latvijā un piedāvā inovatīvus un kompleksus risinājumus datu pārraides jomā, optiskā interneta, video telefonijas un HD standarta digitālās televīzijas jomā. Kompānijai ir daudz abonentu, un galvenais uzdevums, ieviešot programmu, bija billinga bloks un debitoru parādu kontrole. Izņemot rēķinu ģenerēšanu, 1C programma veido līgumus dažādiem pakalpojumiem, izmantojot dažāda veida šablonus, pārbauda parādus un izsūta brīdinājumus abonentiem uz elektronisku pastu, atslēdz parādniekus par nemaksāšanu un atkārtoti pieslēdz internetam tos, kuri apmaksāja parādu. Operators, kurš atbild uz telefona zavanu, var tieši no programmas pieslēgt klientu, atslēgt klientu, pārbaudīt viņa MAC adresi.

Ērtā darba galdā tiek atspoguļota visa aktuālā informācija par izvēlēto klientu: viņa parāds ar atšifrējumu pa rēķiniem un samaksām, visi viņa zvani līdz tam un tehniskās problēmas šajā pieslēgumā, klienta šī brīža pakalpojumi un to vērtība, klientam esošais aprīkojums, līgumi un cita svarīga informācija par klientu, kura operatoram var būt nepieciešama, lai ātri apkalpotu klienta pieprasījumus. Programma ir apvienota ar telefona stacijām un saņem zvanu atšifrējumu on-line, kas ļauj operatīvi izsekot klientu parādus un savlaicīgi piestādīt rēķinus.

Detaļas
  • Klienta nosaukums: "TELENET"
  • Projekta datums: 2014/10/15
  • Lietotāju skaits: 15

Mūsu labākie projekti

Vēlaties izveidot efektīvu uzskaiti savā kompānijā kopā ar mums? Nešaubieties!
Pasūtīt