Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Transporta loģistikas automatizācija "P&B Terminal"

Kompānija "P&B Termina" ir liels transporta un loģistikas centrs Rīgas brīvostas teritorijā. Termināla teritorijas infrastruktūra nodrošina ērtu piekļuvi vieglajam automašīnām un kravas transportam.

Terminālā atrodas noliktavas, kuru platība pārsniedz 5 tūkstošus kvadrātmetru. ar 6 tūkstošu palešu vietu ietilpību 3 hektāru teritorijā. Tas nodrošina preču plauktu un grīdas uzglabāšanu noliktavās un atklātās teritorijas.

"P&B Terminal" nodrošina transporta pakalpojumus pa autoceļiem, jūru, dzelzceļu un gaisu.

Projekta ietvaros tika ieviesta programma 1C Transporta loģistika, ekspedīcija un transportlīdzekļu vadība. Procesi kuri tika automatizēti: klientu pasūtījumu uzskaite, pasūtījumu izvēle dažādu klientu pārvadāšanai ar 1 transportlīdzekli, pienākošo kravu uzskaite, algas aprēķins, dokumentu nosūtīšana no 1C.

Tika pielāgotas un tulkotas dokumentu drukātas formas: pasūtījuma apstiprinājums, rēķins. Grāmatveža darba ērtībai ir uzlabots mehānisms transporta pasūtījumu atlasei dokumentā Preču un pakalpojumu saņemšana. Tas ļauj automātiski aprēķināt katra sūtījuma peļņu.

Organizācijas vadītājam ir izveidotas atskaites un paziņošanas sistēma par katra menedžera pienākošo kravu.

Sistēma strādā 7 cilvēki, ar iespēju paplašināt līdz 10 lietotājiem.

Svarīgākās iezīmes
  • Kravas izsekošana
  • Dažādu banku likmes ielāde
  • Automātiska paziņošana par kravas pienākšanu
  • Rēķinu nosūtīšana
  • Automātiska datumu aizpildīšana
Detaļas
  • Klients: SIA "P&B Terminal"
  • Projekta datums 24.05.2021
  • Lietotāju skaits 7

Mūsu labākie projekti

Vēlaties izveidot efektīvu uzskaiti savā kompānijā kopā ar mums? Nešaubieties!
Pasūtīt