Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Grāmatvedības uzskaites programmas ieviešana kompānijā "Gan Bei"

Uzņēmums "Lage Ko" ir viens no lielākiem uzņēmumiem restorānu pakalpojumu jomā Latvijā. Vairāk nekā 20 "Lage Ko" grupas restorāni darbojas Latvijā un Lietuvā zem dažādiem zīmoliem, piemēram: Gan Bei, Lage, Thali un citi.

Grāmatvedības ieviešanas projekta ietvaros dotajā uzņēmumā tika realizēta programmas integrācija ar kases uzskaites sistēmām, no kuriem tika izņemti mazumtirdzniecības ienākumi un uz kuriem ienāca preces un iepakojumi.

Tika noslīpētas dažas drukāšanai gatavas veidlapas, tajā skaitā darba līgums, ar mērķi automatizēt personāldaļas darbu.

Grāmatvedības uzskaites programmu 1С:Grāmatvedība uzņēmumā izmanto pilnā mērā: Pamatlīdzekļi, algas aprēķins, personāla uzskaite, obligātās reglamentētās atskaites sastādīšana. 1С:Grāmatvedība programmas ietvaros tāpat tiek izmantots noliktavas uzskaites modulis.


Svarīgākās iezīmes
  • Integrācija ar kases sistēmu
  • Drukājamo personāldaļas veidlapu izstrāde, atbilstoši klientu īpašām prasībām
  • Maksimāli automatizēta bankas maksājumu ielāde
Detaļas
  • Klienta nosaukums: Gan Bei
  • Projekta datums: 01.01.2016
  • Lietotāju skaits: 5

Mūsu labākie projekti

Vēlaties izveidot efektīvu uzskaiti savā kompānijā kopā ar mums? Nešaubieties!
Pasūtīt