Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Tīmekļa vietņu virzīšana un SEO

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Tīmekļa vietņu virzīšana un SEO

Piesaistiet vairāk apmeklētājus ar SEO! Pareiza vietnes datu un satura optimizācija ļaus Jūsu tīmekļa vietnēm, uzņēmuma mājaslapām, internetveikaliem atrasties, parādīties meklēšanas rezultātos augstāk, biežāk, veiksmīgāk. Tas Jums ļaus piesaistīt un iegūt vairāk klientus!

Tīmekļa vietnes virzīšana ir mārketinga darbu komplekss. Tie virzīti uz augstu pozīciju sasniegšanu meklētājos, piemēram, google. Apmeklētāju galvenie piegādātāji tīmekļa vietņu gadījumā ir meklēšanas mašīnas (aptuveni 85% no summārā trafika), atlikušie 15% apmeklētāju atnāk no tematiskajiem katalogiem, reitingiem un atsaucēm no citām līdzīgas tematikas tīmekļa vietnēm.

Tīmekļa vietnes virzīšanas pakalpojumi.

Tīmekļa vietnes audits.
  • Tīmekļa vietnes mērķauditorijas, struktūras un satura analīze, tekošā trafika avoti, informācijas meklēšanas veidu un tīmekļa vietnes mērķauditorijas galveno pieprasījumu noteikšana, semantiskā kodola sastādīšana, konkurences analīze meklētājos
Optimizēšanas posms.
  • Tīmekļa vietnes atsauču struktūras koriģēšana, labošana
  • Lappušu koda un tekstu optimizēšana atbilstoši galvenajiem meklētāju pieprasījumiem
Tīmekļa vietnes virzīšana.
  • Tīmekļa vietnes virzīšanas stratēģijas izstrāde, tīmekļa vietnes reģistrācija visās meklētājsistēmās, tīmekļa vietnes reģistrācija tematiskajos katalogos un reitingos, efektīvas atsauču apmaiņas ar tematiskiem resursiem.

Katru mēnesi tiek iesniegts pārskats par izpildītajiem darbiem, veikto optimizāciju, informācijas izvietošanu un tīmekļa vietnes pozīciju izmaiņu monitoringu atbilstoši profila pieprasījumiem.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu konsultāciju un uzzinātu vairāk!

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki