Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Grāmatvedības uzskaites programmas ieviešana kompānijā "CF&S Latvia"

Uzņēmums „CF&S Latvia” ir līderis starp starptautiskajiem pārvadājumu un kravu ekspluatēšanas uzņēmumiem.

Uzņēmumam ir plašs aģentūru tīkls Eiropā, ASV, Krievijā, Kazahstanā, Uzbekistānā, kas piedāvā dažādus kravu piegādes un kuģu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumus no/uz Baltijas un Eiropas valstīm, ASV, Krievijas un NVS valstīm.

Uzņēmumam „CF&S Latvia” tika izstrādāta grāmatvedības sistēma ar atsevišķu loģistikas bloku, kur menedžeri var plānot savu projektu tēriņus un ienākumus, izrakstīt rēķinus, sastādīt tāmes, nodrošinot jūras kuģus, operatīvi analizēt savu projektu ienākumus. Kopā ar analītiķiem un uzņēmuma grāmatvežiem tika izstrādāti un ieviesti jauni projektu tēriņu uzskaites mehānismi, izstrādāti jauni analīzei ērti atskaites veidi. Ātrai un ērtai informācijas ievadei ir uzstādīta integrācija ar degvielas uzņēmumiem un interneta bankas sistēmu.


Svarīgākās iezīmes
  • Finanšu analīze
  • Finanšu plānošana
  • Loģistikas tēriņu uzskaite
Detaļas
  • Klienta nosaukums: "CF&S Latvia"
  • Projekta datums: 01.01.2017
  • Lietotāju skaits: 20

Mūsu labākie projekti

Vēlaties izveidot efektīvu uzskaiti savā kompānijā kopā ar mums? Nešaubieties!
Pasūtīt