Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

IT audits un konsultācijas

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
IT audits un konsultācijas

IT infrastruktūras stāvokļa un kompānijas IT nodaļas kompleksais audits, stratēģiskais IT audits, kompānijas IT izmantošanas stratēģijas izveide un ieviešana kompānijas darbībā.

Korporatīvu informācijas sistēmu audits (IT audits) ir efektīva vadības procesa neatņemama sastāvdaļa. IT audits ļauj savlaicīgi veidot priekšstatu par kompānijas iespējamiem riskiem, prognozēt nākotnes potenciālās kļūdas un traucējumus. Uzņēmuma vispārējā efektivitāte lielā mērā ir atkarīga no tās informācijas, kura tiek izmantota lēmumu pieņemšanā, tāpēc IT audits - ļoti nozīmīgs pasākums jebkurā mūsdienīgā kompānijā. IT audita rezultātā sniegtā informācija ļaus novērtēt organizācijas resursu izmantošanas efektivitāti.

Novērtējot IT riskus, tiek īstenoti sekojoši pasākumi:
  • Kompānijā izmantoto IT servisu audits;
  • Izmantojamā aprīkojuma, kabeļtīklu un programmatūras audits;
  • Servisu klasifikācija;
  • Ieteikumu izstrāde un infrastruktūras uzlabošana.

Pateicoties IT auditam Jums būs iespēja precīzāk identificēt gan procesu, gan infrastruktūras vienību vājās vietas, gan arī vajadzības pēc to uzlabošanas, pilnveides, atjaunošanas iespējas.

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki