Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Īrē tagad, maksā pēc tam!

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Īrē tagad, maksā pēc tam!
Cena no 15,00 euro (bez PVN 21%)

Programmas, kas pieejamas nomai:
Screenshot_19.jpg 1C:Grāmatvedība 8 Latvijai
Screenshot_17.jpg 1C:Tirdzniecības vadīšana 8
Screenshot_18.jpg 1C:Kompleksā automatizācija


"Mākoņbiroju" nomas pakalpojums ir unikāla iespēja, kas ļaus:

  1. Ietaupīt naudu servera iegādei. Ja Jūsu darbinieki strādā attālināti vai atrodas dažādos birojos, tad Jums ir jānodrošina viņiem iespēja strādāt vienā informācijas telpā. Servera un piemērotas programmatūras iegādes izmaksas būs iespaidīgas. Mēs palīdzēsim jums atrisināt šo problēmu un ievērojami samazināt izmaksas.

  2. Neuztraucieties par savu konfidenciālo datu drošību. Mēs veidojam datu rezerves kopijas un esam gatavi tās nodrošināt pēc Jūsu pieprasījuma īstajā laikā. Drošības sistēma mūsu serveros tiek pastāvīgi atjaunināta, un mēs rūpējamies, lai nekādi draudi nevarētu kaitēt mūsu klienta biznesam.

  3. Ietaupiet naudu uz pilna laika sistēmu administratoriem. Onetec komanda nodrošina atbalstu serveriem, pasta serveriem, tīklam pieslēgtām iekārtām (printeris, čeku printeris, kases iekārtas, svari).

  4. Uzglabāt lielu daudzumu darbā nepieciešamo datu. Mēs esam gatavi nodrošināt papildu vietu informācijas uzglabāšanai mūsu serveros.

 Pēc akcijas noteikumiem, mēs sniedzam Jums iespēju izvietot jebkuras 1C konfigurācijas datu bāzes (1C Grāmatvedība, 1C Tirdzniecības Vadība), ja Jūs jau izmantojat šo pakalpojumu un jūs apkalpo cits 1C kompānijas partneris.

Pirmajā mēnesī pēc līguma noslēgšanas ar Onetec, jūs varat nemaksāt par 1C pakalpojumu. Notestējiet mūsu servisu, lai pārliecinātos, ka ar Jums strādā profesionāļu komanda!

Pēc akcijas termiņa beigām, Jums automātiski tiks aktivizēts maksas tarifs, kas tiks piemeklēts atbilstoši Jūsu prasībām.


Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki