Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Mazumtirdzniecības uzskaites programmas ieviešana kompānijā "GARDS"

Kompānija "GARDS" ir līderis zvejošanas un medniecības piederumu mazumtirdzniecības tirgū. Kompānijai ir 18 veikali, kuri izvietoti visā Latvijā.

Bagāts produkcijas klāsts stipri apgrūtina iepirkumu plānošanu. Pēc programmas ieviešanas iepirkumu plānošana kļuva daudz vienkāršāka.

Pārdošanu prognoze, uz kuras pamata arī tiek veidots iepirkumu plāns, ļauj ievērot preču sezonalitāti, trūkumu, vienreizējās lielās pārdošanas, preču atlikumus citās noliktavās, preču piegādes laiku un citus momentus, kuri ļauj precīzāk prognozēt pārdošanas.

Bez tam, iepirkumu plānošanas pārskats ļauj veikt automātiskus pārvietojumus starp noliktavām, ja vienā veikalā nepieciešamā prece nav pieprasīta citos veikalos.

Pārdošanu dati tiek automātiski augšupielādēti programmā no kases aparātiem. Automātiski notiek arī aktuālu cenu pārvērtēšana veikalos un to augušupielāde.

Programma arī automātiski nolasa apmeklētāju skaitu katrā veikalā, izmantojot speciālas apmeklētāju uzskaites ierīces.

Tas ļauj izsekot pa pārskatiem, kāds procents no veikalā ienākušajiem pircējiem veica pirkumu, un tādējādi izanalizēt pārdevēja efektivitāti.

Tas arī ļauj izsekot veikalu apmeklējamību.

Detaļas
  • Klienta nosaukums: "GARDS"
  • Projekta datums: 2014/10/15
  • Lietotāju skaits: 15
  • Veikalu skaits: 19

Mūsu labākie projekti

Vēlaties izveidot efektīvu uzskaiti savā kompānijā kopā ar mums? Nešaubieties!
Pasūtīt