Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Grāmatvedības uzskaites programmas ieviešana kompānijā "Rietumu banka"

AS Rietumu – viena no lielākajām bankām Baltijas valstīs, specializējas uz biznesa un privātu īpašumu apkalpošanas. Banka plaši strādā starptautiskajos tirgos un piedāvā pilnu finanšu servisa klāstu saviem klientiem gan Baltijas valstīs, gan arī Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Eiropas valstīs un citos reģionos.

Bankai ir daudzi meitas uzņēmumi visā pasaulē, kuri apkalpo bankas darbību: nekustamā īpašuma aģentūras, komunālā apkalpošana, apsardzes uzņēmumi, finanšu un investīciju kompānijas, konsaltinga kompānijas un citas. Šo kompāniju grāmatvedība tiek kārtota mūsu ieviestajā grāmatvedības programmā. Tika veikta maksimāli pilnīga informācijas pārnešana no iepriekšējās grāmatvedības uzskaites sistēmas un organizēta grāmatvedības nodaļas darbinieku apmācība, kopumā šo darbinieku skaits pārsniedz 20 cilvēkus. Programma tiek pastāvīgi uzlabota bankas augošajām vajadzībām, un mūsu kompānija risina liela mēroga uzdevumus ērtas un kvalitatīvas uzskaites nodrošināšanai bankā.

Pēc grāmatvedības uzskaites veiksmīgas ieviešanas meitas kompānijās banka arī pārveda pamatlīdzekļu uzskaiti 1C programmā. Pamatlīdzekļu, kuru skaits sasniedz desmitiem tūkstošu, ērtai inventarizācijai tika ieviesta pamatlīdzekļu inventarizācijas programma ar datu vākšanas termināla palīdzību. Pēc šīs sistēmas ieviešanas inventarizācijas ilgums bankā samazinājās no 3 mēnešiem līdz mazāk nekā 2 nedēļām.


Detaļas
  • Klienta nosaukums: "Rietumu banka"
  • Projekta datums: 01.01.2015
  • Lietotāju skaits: 35

Mūsu labākie projekti

Vēlaties izveidot efektīvu uzskaiti savā kompānijā kopā ar mums? Nešaubieties!
Pasūtīt