Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Grāmatvedības uzskaites programmas ieviešana kompānijā "Modul"
SIA “Modul” ir viena no lielākajiem būviekartas nomas uzņēmumiem Latvija  un Lietuva. Latvijā Modul kompānija darbojas jau 10 gadus, Lietuvā kopš  2013 .gada. SIA Modul un UAB Modul LT nodarbojas ar visa veida būviekartas nomu, kā arī piedāvā nomai un pirkšanai visas veidas jūras (20' un 40` transporta tipa konteinerus),sanitaro,noliktavas,saldetavas  konteinerus,moduļveida mājiņas,parvitojamo tualetes,ofisa mebeles  un žogus. SIA “Modul” klientu ērtībai piedāvā arī papildus pakalpojumus – transportu, montāžu un citus .
Grāmatvedības automatizācijas programmatūras produkta ieviešanas projekta ietvaros tika ieviesti sākotnējie atlikumi. Algas tiek aprēķinātas automātiski.  Turklāt grāmatvedības ērtībai tika pievienota bankas izraksta ielāde programmā. Samazināts manuālo darbību skaits un palielinātas darbības efektivitāti.
Svarīgākās iezīmes
  • Tiek konfigurēti galvenie reglamenta pārskati.
  • Apmaiņa ar UT.
  • Automatizēta pamatlīdzekļu un mazvērtīgo krājumu uzskaite.
  • Bankas izrakstu ielādē
Detaļas
  • Klients: "Modul"
  • Projekta datums: 10.2022

Mūsu labākie projekti

Vēlaties izveidot efektīvu uzskaiti savā kompānijā kopā ar mums? Nešaubieties!
Pasūtīt