Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Grāmatvedības programmas ieviešana uzņēmumā "Xpate LTD fintech"

Uzņēmums "xpate LTD fintech" ir uzņēmums, kas sniedz finanšu pakalpojumus B2B klientiem, padarot maksājumu procesu vieglāku, ātrāku un pieejamāku ikvienam.

Uzņēmuma produkts – platforma xpate – ir unikāla maksājumu platforma, kurai pirmajā vietā ir vienkāršība, ātrums un lietošanas ērtums. Vairāk nekā 300 uzņēmumu ar vairāk nekā 50 000 darījumu dienā izmanto xpate, lai attīstītu savu biznesu visā pasaulē.

SIA xpate tika izstrādāti risinājumi, kas ļāva operatīvi un ātri lejupielādēt darījumus un ģenerēt tiem grāmatvedības ierakstus. Uzņēmuma plašās ģeogrāfijas dēļ bija nepieciešams ātri saņemt un lejupielādēt gan ES valstu, gan trešo valstu valūtas kursus. Tika izstrādāta valūtas maiņas kursu un kriptovalūtu kursa lejupielāde no vietnes XE.com.
Tāpat tika modernizēts kontu plāns un pārskati, lai tie atbilstu klienta ārvalstu filiāļu vajadzībām.

Pārskati tulkoti angļu valodā un izgatavotas jaunas drukas veidlapas, izstrādāta algas un nodokļu ierakstu ielāde Lielbritānijas filiālē.

Svarīgākās iezīmes
  • Operāciju un darījumu ielāde un atspoguļošana no dažādām maksājumu sistēmām
  • Dažādu banku izrakstu eksports un imports
  • XE kursu un kriptovalūtas kursu lejuplāde
  • Pārskatu un kontu plāna tulkošana angļu valodā
  • Algu saraksta augšupielāde un ģenerēšana Lielbritānijas filiālē
Detaļas
  • Klients: "Xpate LTD fintech", ārvalstu komersanta filiāle Latvijā
  • Projekta datums: 28.05.2020
  • Lietotāju skaits: 10

Mūsu labākie projekti

Vēlaties izveidot efektīvu uzskaiti savā kompānijā kopā ar mums? Nešaubieties!
Pasūtīt