Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Grāmatvedības programmas ieviešana uzņēmumā "Etlat"

Uzņēmums DR. Nona International ir starptautisks uzņēmums, kas ražo un pārdod skaistumkopšanas un veselības aprūpes produktus. Vairāk nekā 300 000 izplatītāju šobrīd pārstāv Dr. Nona, vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē. Asortiments, kurā ietilpst vairāk nekā 50 veidu uzlabotu preperātu un uztura bagātinātāji, ko izstrādājuši uzņēmuma pētniecības nodaļas vadošie speciālisti.

Programma tika ieviesta un īstenota galvenajā Dr. Nonas izplatītāja birojā Latvijā, uzņēmumā „Etlat”. Programmas īstenošanas gaitā tika izstrādāti motivācijas mehānismi dažādām bonusu un atlaižu programmām. Programma ne tikai uzskaita paša uzņēmuma bonusus, bet arī seko bonusiem un atlaidēm izplatītājiem, kuri iegādājas produktus ar uzņēmuma starpniecību.

Tika izstrādāts mehānisms preču un pasūtījumu sinhronizēšanai ar interneta veikalu.

Programma veic noliktavas uzskaiti, savstarpējo norēķinu uzskaiti un veic dokumentu augšupielādi grāmatvedības programmā


Svarīgākās iezīmes
  • Motivāciju aprēķināšana izplatītājiem
  • Sinhronizācija ar interneta veikalu
Detaļas
  • Klients: "Etlat"
  • Projekta datums: 01.01.2017
  • Lietotāju skaits: 10

Mūsu labākie projekti

Vēlaties izveidot efektīvu uzskaiti savā kompānijā kopā ar mums? Nešaubieties!
Pasūtīt