Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Bitriks24. Vietnes palīdz pārdot!

Mājas lapas izveide, kas palielinās jauno klientu pieprasījumu plūsmu, ir kļuvusi vēl vienkāršāka!

Sites_1.jpg

Lai izveidotu vietni, jums būs jāizvēlas gatava vietnes veidne. Jums nav nepieciešami programmētāja pakalpojumi, nav nepieciešams iegādāties atsevišķu vietnes risinājumu. Gatavajā veidnē varat aizstāt tekstu, fonu, attēlus un attēlus. Varat rediģēt blokus, no kuriem tiks izveidota vietne.

Vietņu konstruktors - ļoti vienkāršs rīks, lai izveidotu unikālu vietni bez dizainera vai programmētāja papildu izmaksām. Izvēlieties krāsu paleti, fonti var būt no liela saraksta. Konstruktors arī pateiks, kurus logrīkus un slaiderus ievietot.

Ja vēlaties savā vietnē ievietot specializētas dažāda veida un satura potenciālo pirkumu veidlapas, tad Bitrix 24 nodrošina tam automātiskās veidlapas. Jebkura kontaktinformācija, kas aizpildīta veidlapā, tiek automātiski saglabāta CRM. Iestatot pilnīgu analīzi, varēsiet skatīt statistiku par klientu pāriešanu uz veidlapām.

Sites_2.jpg

Bezmaksas tērzēšana uz vietas. Jūsu klienti varēs sazināties ar jums, izmantojot bezmaksas tērzēšanu vietnē. Un, ja viņi ir pieraduši tērzēt Telegram vai WhatsApp, tad izveidojiet tērzēšanu šajos mesindžeros un publicējiet informāciju par iespēju vietnē.

Jums nebūs jāmaksā papildus par apmaiņas izveidi starp vietni un CRM, jo vietne jau ir izveidota jūsu CRM. Vietņu veidnēm ir sākotnējā iespēja sagatavot jūsu vietni SEO reklamēšanai. Tas arī ietaupa naudu par reklāmu.

Mārketinga rīki jūsu vietnei, kas izveidoti Bitrix 24:

Ir jautājumi?

Uzraksti mums!

Аtgriezieties