Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Bitrix 24. Interneta veikals.

Nav noslēpums, ka tiešsaistes tirdzniecība ir viens no visstraujāk augošajiem tirdzniecības veidiem. Ja jau sen domājat par interneta veikala izveidi, bet nevēlējāties tam tērēt naudu un laiku, tad CRM Bitrix 24 ir tas, kas jums nepieciešams!

Sāciet ar produktu kartīšu izveidošanu sistēmā. Tās var izveidot manuāli vai lejupielādēt no Excel, 1C vai citos veidos. Preces kartītē var pievienot: preces raksturojumu, aprakstu, foto, svītrkodu, mazumtirdzniecības cenu.

Internet shop_1.jpg

Pēc tam sistēmas iestatījumos izveidojiet noliktavu. Ievadiet tur pašreizējo bilanci. Ja papildus jūsu noliktavai preces tiek glabātas tirgus noliktavā, tad atlikumiem varat sekot pa tiešo no Bitrix.

Internet shop_1_2.jpg

Atliek pavisam nedaudz, jums vienkārši jāizvēlas tiešsaistes veikala veidne un jānoklikšķina uz pogas "Izveidot". Jūsu interneta veikals ir gatavs datu aizpildīšanai. Ievadiet tekstus, ieslēdziet preces redzamību un iestatiet saziņas iespējas vietnē.

Sites_2.jpg

Kā var sazināties ar potenciālo klientu:

Jūs varat strādāt ar klientu datiem pēc pārdošanas. Klientu kontakti tiks automātiski saglabāti CRM. Iestatiet regulārus atgādinājumus par sevi, izmantojot SMS, e-pastu, paziņojumus Telegram kanālā vai Instagram lapā.

Ja jums ir vietne, kurai ir informatīvs raksturs un kurā ir potenciālo pirkumu veidlapas, varat savienot pāreju uz tiešsaistes veikala vietni un pievienot tai "Iepirkumu grozu" un iespēju maksāt par precēm un pakalpojumiem vietnē. Automatizējiet pārdošanu, pamatojoties uz CRM Bitrix 24 tieši tagad!

Ir jautājumi?

Uzraksti mums!

Аtgriezieties