Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!Bitrix24.CRM palīdzēs Jums pārdot vairāk!

b24

CRM - sistēma pārdošanas vadībai un komunikācijai ar klientiem.


Visi zvani, e-pasti, mājas lapas čata un sociālo tīkli sarakstes saglabājas CRM sistēmā.

CRM ir sistēma efektivitātes un pārdošanas rezultātu attīstīšanai.

CRM sistēma palīdz pārvērst potenciālo klientu par pastāvīgo klientu.

CRM sistēmā ir integrēti roboti, kuri ir spējīgi nosūtīt Jūsu klientu bāzei e-pastus, sms un pat spēj automatizēt pārdošanu.

CRM-mārketings palīdz uzlabot pārdošanas rezultātus.


Bitrix24 - lieliska sistēma, kas palīdz klientu pēcapkalpošanā un papildpārdošanā.

crm2

Vienkāršais CRM - Jūs redzat cik pieprasījumi vai pasūtījumi ir apstrādē, kādā stadijā tie pašlaik ir un, kurš no menedžeriem vai pārdevējiem apkalpo konkrēto pieprasījumu, pasūtījumu, klientu reālajā laikā.


Darījumu karte CRM - Redzama visa darījumu vēsture: no pirmās klienta ziņas čatā, vēstules e-pastā, tikšanās, zvana vai sms līdz jūsu darbinieku snieguma novērtējumam.


E-pasti CRM - Vēstules klientiem tiek nosūtītas tieši no CRM. Vienmēr ziniet, kad klients ir saņēmis un, kad ir izlasījis Jūsu e-pastu. Visa sarakste saglabājas automātiski.


Bezmaksas online čats mājaslapā - visi ziņojumi no čata nonāk CRM un automātiski var tikt pārsūtīti paziņojumu veidā atbildīgajiem menedžeriem.

Pārdošanas mērķi, plāns un atskaites - sadaliet mērķus un plānus starp darbiniekiem, lai kopīgi sasniegtu komandas dienas, nedēļas, mēneša, ceturkšņa vai gada mērķi! Sekojiet līdzi menedžeru noslodzei un analizējiet pārdošanas rezultātus. Izdariet secinājumus nākotnes rezultātu uzlabošanai.


Klientu kontakti un visa sarakste saglabājas. Šādu čatu iespējams pievienot jebkurai mājaslapai. Bezmaksas.


Zvani CRM - Īrējiet numuru vai pieslēdziet savu IP telefoniju. Visi zvani un sarunu ieraksti saglabājas CRM.


Izmantojiet ''Kanban'' (dēli), lai redzētu visas kustības un operācijas, kas saistītas ar darījumu.

Vairāk kā 4 000 000 kompānijas ir reģistrējušās Bitrix24!

Pievienojieties!
Аtgriezieties