Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!


Sadaļā ''Algas un nodokļu aprēķins'' iespējams vest pilnu uzskaiti: neierašanās (prombūtnes); izmaksas; atskaitījumi no darbinieka darba algas; atvaļinājuma naudas aprēķins; virsstundu apmaksa; darbinieku prēmijas un citas vienkāršotas aprēķinu iespējas.

Расчет зарплаты и налогов

1C: Grāmatvedība 8 Latvijai iespējams automātiski ņemt vērā datus par šādu maksu reģistrāciju: prēmijas, virsstundas, maksa par brīvdienām un nedēļas nogalēm, apmaksa pēc vidējiem ienākumiem.

Paredzēti ieturējumi no darbinieka saskaņā ar izpildrakstu un citiem dokumentiem.

2Расчет зарплаты и налогов.png

Programmā reģistrējas visi darbinieku, strādnieku, nodarbināto atvaļinājumi, ieskaitot ‘’Bērna kopšanas atvaļinājums’’ un ''Darbnespējas lapas aprēķins''. Iespējams reģistrēt slimības lapas, kā arī citu veidu prombūtnes.

Ļauj aprēķināt algu ņemot vērā visus dokumentus un atskaites. Programma spējīga ņemt vērā visus nodokļus, ieturējumus un pārskaitījumus.

4Расчет зарплаты и налогов.png

Algu aprēķinu saraksts, algu pārskati, izziņa par darbinieka ienākumiem ļaus jums savlaicīgi izsekot līdzi nodokļu un algu parādiem.

5Расчет зарплаты и налогов.png

Darbinieku darba laika uzskaite. Iespēja vest pilnu uzskaiti, izmantojot gan plānotā, gan faktiskā darba laika grafikus.

Iespēja izveidot un ievadīt uzņēmumam nepieciešamos darba grafiku veidus, lai nākotnē Jums būtu tā iespēja ērtāk un ātrāk veidot jaunus plānotos darba grafikus.

Tiek vests un uzturēts regulēts, oficiāls kalendārs, kurā tiek ņemtas vērā visas oficiālās svētku brīvdienas un nedēļas nogales, kā arī papildu darba dienas un brīvdienas saskaņā ar Latvijas Republikas MK noteikumiem.

Ir jautājumi?

Uzrakstiet mums!

Аtgriezieties