Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

DirectBank pakalpojuma saslēgšana ar 1C programmu

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
DirectBank pakalpojuma saslēgšana ar 1C programmu
DirectBank ir tehnoloģija, kas ļauj uzreiz redzēt visus bankas maksājumus programmā bez grāmatveža līdzdalības, kā arī ir iespējams nosūtīt dokumentus tieši banka no 1C:Uzņēmums programmas. Lietojot DirectBank, nav jāapmeklē internetbankas tīmekļa lapu, nav nepieciešams lejupielādēt izraksta failus, nav nepieciešama papildu programmu instalēšana un palaišana klienta datorā; viss tiek darīts automātiski bez lietotāja iejaukšanās.
Tātad , programma pati kontrolēs visus bankas kontu izmaiņās un ievadīs saņemtos maksājumus programmā. Jūs vienmēr redzēsiet visaktuālāko informāciju par parādiem un līdzekļiem. Turklāt visus maksājuma uzdevumus var ģenerēt un parakstīt ar elektronisko parakstu 1C:Uzņēmums vietnē, pēc tam, ar pogas klikšķi nosūtīt tieši uz bankas serveri.

  DirectBank tehnoloģijas priekšrocības:
 - norēķinu kontu pārvaldīšana tieši no 1C: Enterprise 8;
 - viena lietotāja saskarne visu kontu atvēršanai dažādās bankās;
 - paaugstināts drošības līmenis - elektroniskie dokumenti tiek parakstīti tieši 1C: Enterprise 8;
 - ātra informācijas apmaiņa ar banku - maksājuma dokumenta nosūtīšana vai bankas izraksta saņemšana tiek veikta ar vienu lietotāja komandu;
 - darbs "vienā logā" - pazīstams interfeiss, pazīstamas komandas - nekas lieks.
Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki