Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Tirdzniecības aprīkojums

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Tirdzniecības aprīkojums
Mūsu speciālistiem ir liela pieredze! Esam pārliecināti, ka spēsim Jums palīdzēt piemeklēt Jūsu iespējām un vajadzībām atbilstošu tirdzniecības aprīkojumu. Ņemsim vērā Jūsu uzņēmuma darbības specifiku. Mēs piegādāsim un ieviesīsim tirdzniecības aprīkojumu un programmatūru, kā arī apmācīsim Jūsu personālu to efektīvā izmantošanā. Sniegsim atbalstu un pavadījumu, lai Jūs varētu fokusēties uz to, ko darāt vislabāk!

Sazinieties ar mums un vienosimies par Jūsu iespējām un vēlmēm atbilstošu mazumtirdzniecības, vairumtirdzniecības uzņēmumu, noliktavu, viesnīcu, restorānu vai jebkura cita biznesa uzturēšanai, kā arī attīstības vadības automatizācijai nepieciešamo programmatūras ieviešanu. Nodrošināsim profesionālu pēcapkalpošanu, atbalstu.
Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki