Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Noliktavas WMS Axelot uzskaites programmas ieviešana uzņēmumā Rīgas Saldētava.

Uzņēmums „Rīgas Saldētava” piedāvā atbildīgās uzglabāšanas pakalpojumus produktiem, kam ir nepieciešama uzglabāšana speciāla termiskā režīmā. Uzņēmumam ir personīgs noliktavu komplekss ar 16 saldēšanas kamerām ar dažādām iesaldēšanas pakāpēm.
Tika ieviesta sistēma uz 1С:Axelot WMS 4. versijas bāzes. Noslīpēti darba mehānismi ar svara produkciju, temperatūras režīmu kontrole, ciešā integritāte ar korporatīvo sistēmu, atbildīgās uzglabāšanas pakalpojuma maksas aprēķins. Dažas no noliktavas operācijām uzņēmumā „Rīgas Saldētava” bija diezgan specifiskas, kas prasīja vairāku algoritmu izmaiņu, strādājot gan ar datu savākšanas termināliem, gan ar pašu programmu. Programma tiek veiksmīgi pielāgota uzņēmumā un sniedz iespēju ātri un efektīvi apstrādāt savu klientu kravas.

  • Darba automatizēšana ar dažādiem svariem
  • Atbildīgās uzglabāšanas pakalpojumu aprēķins
  • Ciešā integritāte ar klientu korporatīvām sistēmām
  • Klienta nosaukums: Rīgas Saldētava
  • Projekta datums: 01.09.206
  • Lietotāju skaits: 5

Наши лучшие проекты

Vēlaties izveidot efektīvu uzskaiti savā kompānijā kopā ar mums? Nešaubieties!
Pasūtīt