Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Kompānijas "Centrālā laboratorija" noliktavas automatizācija

SIA "Centrālā laboratorija" darbību uzsāka 1994.gadā un šobrīd ir izveidojusies par vienu no lielākajām un modernākajām Baltijas laboratorijām ar 65 filiālēm, 25 COVID 19 paraugu savākšanas punktiem un vairāk kā 450 darbiniekiem.

Laboratorija ir akreditēta atbilstoši LVS EN ISO 15189:2013 standartam sekojošās sfērās: no cilvēka iegūta materiāla hematoloģiska, klīniska, klīniski ķīmiska, koaguloģiska, imūnhematoloģiska, imunoloģiska, citoloģiska, molekulāri bioloģiska, mikrobioloģiska un histopatoloģiska izmeklēšana

Ilgstošas sadarbības gaitā, esam veiksmīgi realizējuši projektu noliktavas darbības automatizēšanai. Visas darbības tiek veiktas, izmantojot Datu vākšanas termināļus un tiek automātiski pārsūtītas uz 1C Tirdzniecības vadības programmu Baltijas valstīm. Ir izveidota specifiska medicīnas preču uzskaite. Palīdzējām klientam ieviest kārtību noliktavās - aktualizējām atlikumus, palīdzējām sakārtot uzskaiti attiecībām ar piegādātājiem.

Svarīgākās iezīmes
  • Noliktavu un nodaļu iekārtošana
  • Datu vākšanas termināļa pievienošana
  • Noliktavas operāciju automatizācija: pieņemšana, pārvietošana, inventarizācija, norakstīšana
  • Etiķešu pielāgošana
  • Medicīnisko preču uzskaite
Detaļas
  • Vairak par 10
  • Medicīniskie pakalpojumi

Mūsu labākie projekti

Vēlaties izveidot efektīvu uzskaiti savā kompānijā kopā ar mums? Nešaubieties!
Pasūtīt