Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Grāmatvedības uzskaites programmas ieviešana kompānijā "GNC Baltic "

Uzņēmums „GNC Baltic” ir „VP Laboratory” kompānijas meitas uzņēmums un tās oficiālais izplatītājs, kas ražo plašu produkcijas klāstu VPLab sporta uzturam. Latvijā „GNC Baltic” pārstāvis ir mazumtirdzniecības veikalu tīkls ar zīmolu „Veselības Pasaule”. Tāpat aktīvi norisinās pārdošana ar interneta veikala starpniecību www.vp.lv.
Grāmatvedības ieviešanas projekta ietvaros šajā uzņēmumā tika realizēta programmas integrācijas ar kases uzskaites sistēmām, no kurām tika izņemti mazumtirdzniecības ieņēmumi. Pie pārdošanas mazumtirdzniecības veikalos lieto dažādas atlaides, kuponus un dāvanu kartes. Grāmatvedībā visiem maksājumu veidiem automātiski piemēro korektus norēķinus.
Ir uzstādīta izraksta ielāde grāmatvedības programmā tā, lai inkasācija un apmaksa ar kartiņām noritētu automātiski uz korektiem kontiem un veikaliem.
Grāmatvedības uzskaite ir automatizēta tādā līmenī, ka tās vadīšanai pietiek ar vienu grāmatvedi, lai gan līdz programmas ieviešanai grāmatvedības nodaļā strādājuši 3 darbinieki.

  • Integrācija ar kases sistēmu
  • Integrācija ar interneta bankām
  • Integrācija ar interneta veikalu
  • Klienta nosaukums: GNC Baltic
  • Projekta datums: 01.01.2017
  • Lietotāju skaits: 20

Наши лучшие проекты

Vēlaties izveidot efektīvu uzskaiti savā kompānijā kopā ar mums? Nešaubieties!
Pasūtīt