Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Grāmatvedības uzskaites programmas ieviešana kompānijā "APP Group"

Uzņēmums "APP Group" ("BBC" un "BBC-R" korporatīvais zīmols) ir aprīkots ar mūsdienu ražošanas un mērīšanas aprīkojumu ar kvalitātes menedžmenta sistēmu, kas atbilst ISO9001, TS16949, ISO14001 sērijas prasību standartiem.

"BBC" produkciju piegādā dažādām ražošanas nozarēm – autorūpniecības, elektrotehnikas, darbmašīnu, metalurģijas, lauksaimniecības mašīnu būves, siltumenerģijas kompleksa nozarēm un citām.

Uzņēmums ir izstrādājis savus virsstundu un brīvdienu uzskaites algoritmus, kas bija jārealizē grāmatvedības uzskaites programmā.

Tika izpildīta integrācija ar interneta banku gan maksājumu automātiskai izpildīšanai, gan korektai bankas izraksta ielādēšanai.

Projekta ietvaros tika izstrādāti budžeta un finanšu analīzes mehānismi.

Izstrādāti aprēķinu un tēriņu sadales mehānismi uz produkcijas pašizmaksu pēc nomenklatūras un ceha veida. Realizēts debitoru un kreditoru parāda plānošanas un kontroles modulis un naudas līdzekļu plūsmas analīze pēc punktiem.

Svarīgākās iezīmes
  • Budžetēšana
  • Integritāte ar interneta veikaliem
  • Speciāls darba algas aprēķins
Detaļas
  • Klienta nosaukums: "APP Group"
  • Projekta datums: 01.01.2017
  • Lietotāju skaits: 20

Mūsu labākie projekti

Vēlaties izveidot efektīvu uzskaiti savā kompānijā kopā ar mums? Nešaubieties!
Pasūtīt