Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!

Grāmatvedības programmas ieviešana uzņēmumā "Prominance"

Prominance ir viens no galvenajiem nagu kopšanas līdzekļu tirgotājiem. Uzņēmums organizē un vada seminārus un kursus par manikīru un pedikīru. Preces var iegādāties veikalā Rīgas centrā vai modernā uzņēmuma interneta veikalā. 

Uzņēmumā ir elastīga lojalitātes sistēma, ar iespēju krāt punktus un norēķināties ar punktiem, atlaides dzimšanas dienā, atlaides, iegādājoties noteiktu preču daudzumu un citas akcijas. Programmā tika īstenota iespēja krāt punktus pārdodot un iespēja norēķināties ar punktiem, iegādājoties preces gan mazumtirdzniecībā, gan vairumtirdzniecībā. Kasiera darba vietā ir iespējams apskatīt pārdošanas vēsturi gan pēc klienta, gan pēc precēm. Izstrādāts cenrādis ar attēliem, lai varētu klientiem skaisti pasniegt preces ar cenām.

Programmā ir izstrādāta un ieviesta mazumtirdzniecības uzskaite, ar kases aparāta pieslēgumu fiskālā reģistrātora režīmā. Tāpat, mūsu speciālisti iestatījuši etiķešu drukāšanu pēc dažādiem maketiem un pieslēdza skeneru ātrākai pārdošanai un inventerizācijai.

Dati tiek augšupielādēti grāmatvedības programmā.

Ir veikta programmas un interneta veikala integrācija, kas ļauj augšupielādēt preces, cenas un atlikumus, kā arī lejupielādēt pasūtījumus no vietnes.


Svarīgākās iezīmes
  • Izstrādāta klientu lojalitātes karšu uzskaite
  • Ieviesta pārdošanas punktu uzkrāšanas un norakstīšanas funkcionalitāte
  • Pēc klienta vēlmēm izstrādāts un uzlabots cenrāža drukāšana ar attēliem un svītrkodiem
  • Īstenota uzlīmju drukāšana
Detaļas
  • Klients: "Prominance"
  • Projekta datums: 01.01.2016
  • Lietotāju skaits: 10

Mūsu labākie projekti

Vēlaties izveidot efektīvu uzskaiti savā kompānijā kopā ar mums? Nešaubieties!
Pasūtīt