Uzrakstīt direktoram

X

Uzrakstīt direktoram

Maris

Sveicināti! Mani sauc Māris Freze! Es esmu OneTec kompānijas direktors. Mūsu kompānijas darbinieki sniedz profesionālo atbalstu Jūsu biznesam un ir gatavi pilnveidoties, lai Jūs vienmēr varētu uz mums paļauties. Jūsu atpakaļ komunikācija man ir ļoti svarīga. Atstājiet lūdzu jūsu ieteikumus, piebildes vai piedāvājumus mūsu darbam!


Plānošana


Pasūtījuma punkta vērtību iestatīšana - ļauj noteikt un fiksēt optimālo preču daudzumu, ko nepieciešams pasūtīt no piegādātāja, ņemot vērā pašreizējās vajadzības un drošības krājumus (min-max metode). Ir iespējama manuāla ievade un automātisks aprēķins, pamatojoties uz vēsturiskajiem pirkšanas vai pārdošanas datiem. Nepieciešamo pasūtījumu analīzi un kontroli atbalsta pārskats “Pasūtījuma punktu analīze”, kurā ņemti vērā pašreizējie un paredzamie krājumu atlikumi.

1.jpg

Atskaite “Pasūtījuma punkta analīze” ir svarīgs krājumu pārvaldībai, tas palīdz noteikt optimālos iepirkumu apjomus, pamatojoties uz noteikto pasūtījuma punktu un pašreizējiem preču atlikumiem noliktavā. 

2.jpg

Atskaitē ir detalizēta informācija, kas ļauj ne tikai saprast, kādas preces un kādā daudzumā ir jāpasūta, bet arī ņemt vērā informāciju par precēm, kas jau atrodas piegādes procesā. Tā ietver datus par paredzamajām un nokavētajām piegādēm, kas ļauj precīzāk plānot. Turklāt, atskaitē norādīts minimālais drošības krājums, kas ir svarīgs, lai pārvaldītu riskus, kas saistīti ar pieprasījuma un piedāvājuma nepastāvīgumu.


Automātiska pasūtījumu formēšana piegādātājiem sistēmā ļauj izveidot pasūtījumus, pamatojoties uz datiem no “Pasūtījuma punktu analīzes” atskaites. Pasūtījumi tiek noformēti precēm, kuras jāpasūta atkārtoti, un par piegādātāju tiek izvēlēts katrai precei norādītais galvenais piegādātājs. Process ietver provizoriskās prasību tabulas izveidi, kurā tiek ņemti vērā paredzamie ieņēmumi, un tiek nodrošināta iespēja pielāgot preču sarakstu pirms pasūtījumu galīgās noformēšanas.

3.jpg

Pārdošanas plāns kalpo vadības uzskaitei, ļaujot ievadīt un uzglabāt paredzamos pārdošanas apjomus, sastādīt plānus, pamatojoties uz plānošanas datiem un faktiskajiem datiem no saistītajām apakšsistēmām. Plānus var precizēt konkrētai nomenklatūrai vai grupām. Plānu veidošanu var automatizēt, iestatot aizpildīšanas parametrus, tostarp kvantitatīvos un summu rādītājus, kurus var koriģēt atbilstoši atlasītajiem noteikumiem.

4.jpg


Аtgriezieties