simple_img_1_lv.jpg
simple_img_2_lv.jpg
simple_img_3_lv.jpg

Biznesa automatizācija

Vairāk

Web lapas izstrāde

Vairāk

IT pakalpojumi

Vairāk

ONLINE ATBALSTS

Trade management demo

Document management demo

Akcijas

„Dokumentu aprites” bezmaksas ieviešana!

„Dokumentu aprites” bezmaksas ieviešana!

Produkta „1C:Dokumnetu aprite 8” ieviešana ļaus būtiski uzlabot praktiski jebkāda informācijas veida glabāšanas un kustības vadību Jūsu uzņēmumā, nodrošināt organizācijas biznesa procesu pārskatāmību un vadību un sasniegt kvalitatīvi jaunu to izpildes no darbinieku puses kontroles līmeni..

Saņemiet dāvanu, daloties ar savu veiksmīgo pieredzi.

Saņemiet dāvanu, daloties ar savu veiksmīgo pieredzi. Lai apstiprinātu, ka klients ir vērsies pie mums, pateicoties jūsu ieteikumam, mums pietiek tikai ar jūsu apstiprinājumu..


Jaunumi


Raksti

HASP atslēgu uzstādīšana 1С:Uzņēmums 8

1C:Uzņēmums 8 pielieto aizsardzības sistēmu, izmantojot aparātu atslēgas HASP4..

„1C:Uzņēmums 8” licencēšana

Neskatoties uz to, ka „1C:Uzņēmums 8” licencēšanas noteikumi ir diezgan vienkārši un katrā programmas eksemplārā ir iekļauts licences līgums, jautājumu par šo tēmu nav kļuvis mazāk. Šis materiāls ir pārstrādāts konspekts – maza rokasgrāmata, kuru mēs sagatavojām savām vajadzībām, balstoties tikai uz oficiāliem avotiem, kā arī ietver mūsu praktisko „1C:Uzņēmums 8” licencēšanas pieredzi.

Переход на EUR

Европейский союз разрешил Латвии вступить в еврозону и перейти на евро с 2014 года. Здесь мы постараемся описать главные моменты предстоящего перехода Латвии на евро и постепенного прекращения использования лата как валюты и платежного средства.


Lapas: 1 Visi

Mūsu partneri

1C Company
1C Bitrix
ABBYY
Cleverence Soft
Агент ПЛЮС