Sertifikāti no kompānijas Bitrix

Visu interneta projektu izstrādi mēs kārtojam uz mūsu partnera – kompānijas Bitrix – produktu pamata. Mēs rūpīgi sekojam līdzi interneta projektu realizācijas kvalitātei, un kā apliecinājumu tam esam saņēmuši sekojošu sertifikātus.

Kompetence “Integrācija ar 1C”

Šī kompetence tiek piešķirta partneriem, kuri veiksmīgi izstrādāja interneta projektus, ietver mijiedarbību vai integrāciju ar firmas 1C programmēšanas produktiem. Kompetence apliecina dažādu web risinājumu (vitrīnu, interneta veikalu, b2b sistēmu), kuri ir integrēti ar iekšējām ERP, tirdzniecības un citām uzņēmuma informācijas sistēmām, veiksmīgu izstrādi.


Bitrix sertificēts partneris

Sertificētā partnera statuss apliecina, ka kompānijai piemīt pietiekama pieredze web projektu izstrādes jomā, lai sniegtu profesionālus pakalpojumus tīmekļa vietņu izstrādei uz programmēšanas produktu “1C-Bitrix” pamata. Partnera kompānijas darbinieki izgāja mācību kursus produkta uzstādīšanas un integrācijas jomā. Sertificētam partnerim ir pietiekami daudz projektu, kuri izveidoti uz “1C-Bitrix” produktu pamata.


Sertifikāti no kompānijas 1С

Kompānija 1С ir mūsu galvenais partneris, un mūsu savstarpēji izdevīgu sadarbību un uzticību apliecina sertifikāti.

1С franšīzes ņēmējs

1С sertifikāts: Frančaizings apliecina, ka kompānija ONEtec ir firmas 1C oficiāls partneris, kurš ir sertificēts biznesa programmatūras (1C:Uzņēmums) kompleksai apkalpošanai 1C:Frančaizings kustības ietvaros.


Ražošanas centra kompetences kandidāts

Šis statuss nozīmē, ka partnerim piemīt galvenās kompetences saistībā ar programmēšanas produktu “1C:Ražošanas uzņēmuma vadība” - speciālisti produkta galveno apakšistēmu jomā. Partnerim ar statusu “Kandidāts” ir tiesības regulāri pārdot produktu klientiem ar nosacījumu, ka tiek pastāvīgi apstiprināta iepriekš iegādāto produkta komplektu veiksmīgas ieviešanas pieredze.