Tīmekļa vietņu virzīšana un SEO

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Tīmekļa vietņu virzīšana un SEO
Tīmekļa vietnes virzīšana ir mārketinga darbu komplekss, kuri virzīti uz augstu pozīciju sasniegšanu saistībā ar tematiskiem pieprasījumiem meklēšanas sistēmā, lai piesaistītu Jūsu tīmekļa vietnei mērķa apmeklētājus. Apmeklētāju galvenie piegādātāji tīmekļa vietņu gadījumā ir meklēšanas mašīnas (aptuveni 85% no summārā trafika), atlikušie 15% apmeklētāju atnāk no tematiskajiem katalogiem, reitingiem un atsaucēm no citām līdzīgas tematikas tīmekļa vietnēm. 

Tīmekļa vietnes optimizācijas un virzīšanas darbu īstenošana nodrošina noturīgu apmeklējamības paaugstināšanu. Lai paaugstinātu tīmekļa vietnes apmeklējamību, bez virzīšanas var izmantot interneta reklāmas izvietošanu meklētājā. 

Tīmekļa vietnes virzīšanas pakalpojumi: marketing

Tīmekļa vietnes audits
  • АTīmekļa vietnes mērķauditorijas, struktūras un satura analīze, tekošā trafika avoti, informācijas meklēšanas veidu un tīmekļa vietnes mērķauditorijas galveno pieprasījumu noteikšana, semantiskā kodola sastādīšana, konkurences analīze meklētājos

Optimizēšanas posms
  • Tīmekļa vietnes atsauču struktūras koriģēšana
  • Lappušu koda un tekstu optimizēšana atbilstoši galvenajiem pieprasījumiem

Tīmekļa vietnes virzīšana
  • Tīmekļa vietnes virzīšanas stratēģijas izstrāde, tīmekļa vietnes reģistrācija visās krievvalodīgajās meklētājsistēmās atbilstoši mērķa pieprasījumiem, tīmekļa vietnes reģistrācija tematiskajos katalogos un reitingos, efektīvas atsauču apmaiņas ar tematiskiem resursiem izstrāde citēšanas indeksu paaugstināšanai un ranžēšanai.

Katru mēnesi tiek iesniegts pārskats par izpildītajiem darbiem, veikto optimizāciju, informācijas izvietošanu un tīmekļa vietnes pozīciju izmaiņu monitoringu atbilstoši profila pieprasījumiem
Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki