Darbs ONEtec

Uz šo brīdi mūsu draudzīga komanda ir ideāli nokomplektēta. Bet mēs augam un attīstāmies, un ātrā laikā meklēsim jaunus līdzstrādniekus.

1C programmētājs

Brīva vakance 1C programmētājam!

Pienākumi:
- Biznesa procesu sistēmu analīze un tehnisko uzdevumu izstrāde;

- Kļūdu paziņojumu pieņemšana un formalizēšana 1C konfigurācijās;

- Vēlmju pieņemšana un formulēšana, lai mainītu konfigurācijas;

- Ziņu saglabāšana / komentāru / vēlmju reģistri 1C konfigurācijām;

- Izstrādāt, īstenot, testēt, administrēt konfigurācijas 1C;

- 1C sistēmu un tirdzniecības iekārtu izstrāde / konfigurēšana.

Prasības:
- Vēlama darba pieredze līdzīgā amatā, vismaz 1,5 gadi;

- Izpratne par informācijas sistēmu veidošanas un uzturēšanas principiem;

- Obligāta pieredze programmatūras produktu izstrādē 1C platformā;

- Zināšanas par 1C produktiem, ''Tirdzniecības vadība'', ''Grāmatvedība'';

  Gaidīsim Jūsu pieteikumu! Sīkākai informācijai - sazinieties!

Responsibilities
  • Kvalitatīvu 1C programmēšanas pakalpojumu sniegšana
  • Biznesa procesu sistēmu analīze un tehnisko uzdevumu izstrāde
  • Kļūdu paziņojumu pieņemšana un formalizēšana 1C konfigurācijās
  • Vēlmju pieņemšana un formulēšana, lai mainītu konfigurācijas
  • Ziņu saglabāšana / komentāru / vēlmju reģistri 1C konfigurācijām
  • Izstrādāt, īstenot, testēt, administrēt konfigurācijas 1C
  • 1C sistēmu un tirdzniecības iekārtu izstrāde / konfigurēšana
Qualification
  • Vēlama darba pieredze līdzīgā amatā, vismaz 1,5 gadi
  • Izpratne par informācijas sistēmu veidošanas un uzturēšanas principiem
  • Obligāta pieredze programmatūras produktu izstrādē 1C platformā
  • Zināšanas par 1C produktiem, ''Tirdzniecības vadība'', ''Grāmatvedība''