Integrācija ar 1C

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Integrācija ar 1C

Biznesa kārtošana interneta tīklā ir mūsdienu tirdzniecības kompāniju konkurētspējas galvenais nosacījums!

Integrācija ar 1C-Bitrix: Tīmekļa vietnes vadība ar tirdzniecīas konfigurācijām 1C:Uzņēmums palīdz Jums atrisināt sekojošus tehnoloģiskus uzdevumus:

  1. Preču nomenklatūras publicēšana interneta veikala katalogā
  2. Pasūtījumu nodošana tīmekļa vietnē uz 1C apstrādei
  3. Pasūtījumu apstrādes rezultātu izdošana tīmekļa vietnē, lai informētu klientus

Dabiska integrācija “no kastes” 

Integrācijas realizēšanai nav nepieciešams iegādāties nekādus papildus moduļus vai konfigurācijas. Iegādājoties 1C: Tirdzniecības vadību un 1C-Bitrix: Tīmekļa vietnes vadība, Jūs automātiski saņemat nepieciešamo funkciju komplektu. 

Jūs arī varat uzlabot integrācijas funkciju komplektu, lejupielādējot un uzstādot bezmaksas moduli priekš 1C: Tirdzniecības vadība.

Plašs funkciju kopums

Mēs paredzējām daudzu interneta veikala priekšā stāvošu uzdevumu automatizāciju, kā arī vairākus dažādus funkcionālu bloku darbības biznesa modeļus. Integrācijas moduļi satur daudzus iestatījumus, kas praktiski vienmēr ļauj pielāgoties Jūsu kompānijas biznesa procesiem.

Viegla iestatīšana

Integrācijas nodrošināšanai nav jābūt speciālām zināšanām programmēšanas vai web tehnoloģiju jomā. Iestatījumi ir vienkārši un un saprotami lietotājam, kuram piemīt vispārējās darba iemaņas ar datoru un pamatzināšanas 1C un 1C-Bitrix produktu jomā. 

Automātiska darba pieredze pēc saraksta

Integrācijas funkciju kopums ļauj strādāt pilnībā nemanāmi, nepārslogojot darbiniekus ar ikdienas operācijām. 

Jūs varat iestatīt automātisku abpusēju datu apmaiņu pēc saraksta, un sistēma izpildīs uzdotās operācijas norādītajos laika intervālos. Administratoriem iespējams saņemt pārskatus par apmaiņas rezultātiem.

Drošība

          Nekādi tīmekļa vietnes drošības apdraudējumi nevar apdraudēt Jūsu datu drošību 1C

Tīmekļa vietne strādā ar attālinātu hostingu un tai nav piekļuves 1C sistēmai un tās datu bāzei. Tikai 1C glabājas informācija, kura ir nepieciešama darbam ar tīmekļa vietni: servera adrese un dati autentifikācijas izpildei. Tīmekļa vietnes izpratnē pieprasījums no 1C ir tipveida pieprasījums no lietotāja, kuru jāapstrādā atbilstoši viņa noteikumiem.

Turklāt 1C drošības apdraudēšana neapdraud tīmekļa vietnes drošību, jo parasti apmaiņa tiek veikta lietotāja tiesību vārdā, kuram piemīt pietiekami ierobežotas tiesības (tikai darbs ar precēm un pasūtījumiem), un tas principā nevar kaut kā īpaši kaitēt tīmekļa vietnei. 

Ražīgums

Jūsu interneta veikals var strādāt ar milzīgu apmeklētāju skaitu, daudzi no viņiem vienlaicīgi var strādāt ar produkcijas katalogu, veikt preču pasūtīšanu.       


                  Tīmekļa vietne var izturēt jebkuru slodzi, vienlaicīgi tas neietekmē 1C ražīgumu            

Slodze uz 1C ir atkarīga tikai no datu apmaiņas iestatījumiem, kurus veiks administrators: preču kataloga apjoma, attēlu un atribūtu esamības un datu apmaiņas biežuma. Resursu ziņā visietilpīgākā procedūra priekš 1C – tā ir lielas nomenklatūras sagatavošana izkraušanai. Taču, pateicoties mainītu pozīciju kontrolei, katrā apmaiņas seansa laikā tiks izkrautas tikai tās preces, kuru dati tika izmainīti. Bieži vien tās nav preču vienības vai preču desmiti, un šāda slodze paliek pilnīgi nemanāma.


Atklāts apmaiņas formāts un protokols

Integrācija pamatojas uz komercinformācijas atklāta apmaiņas formāta CommerceML pielietošanu.

Apmaiņas protokols ir sīki dokumentēts.Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki